Заговори од Симпсонови, Футурама и Теорија на Биг Бенг на 15 март

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Заговори од Симпсонови, Футурама и Теорија на Биг Бенг на 15 март.

Денес, 15 март, ќе видиме по вообичаеното закажување со Sport Mediaset ново состанок со цртаните филмови и ТВ-емисии што ги сакаат најмладите и не, тоа е Симпсонови, Футурама и смешна серија Теорија на Биг Бенг, чии нови епизоди се достапни за преглед на понатаму Бесконечност, дигиталната платформа на Mediaset.

Еве ги парцелите на епизодите што ќе ги видите на етерот денес:

Симпсон

Сезона 22 еп 17 – Loveубовта е многу задавена работа

Хомер оди со семејството во игра и да го забавува Барт го скокотка и од смеа момчето уринира во пантолоните. Марџ го присилува Хомер, поради постојаното малтретирање на Барт, да оди на курс за родители. Еднаш, таму рече дека често го задави синот. Психологот кој го лекува го натера да разбере дека ваквото однесување не е во ред, со што тој се чувствува како што се чувствува како задавено. Хомер, кој е многу условен со терапијата, се обидува повеќе да не ги става рацете врз него, така што Барт станува тотално неиндициран и надвор од контрола. За да се обидат да запрат на постојаниот инает на Барт, терапевтот (сведен на жални услови) ги зема заедно Барт и Хомер за да можат да создадат подобра врска со тоа што ќе се натераат да се соочат со разни тестови, вклучително и тест на доверба во кој таткото тој треба да стави нос околу вратот, а неговиот син мора да го ослободи за да не спречи да умре. Гледајќи дека Барт е тотално незаинтересиран за судбината на неговиот татко, терапевтот го задави Барт, кој сепак успева да го ослободи Хомер кој за возврат го спасува својот син. За да бидат компензирани за однесувањето на психологот, Барт и Хомер успеваат да го освојат дрвото во кое живееше терапевтот.

Футурама

Сезона 3 Еп 1 – Амазони во loveубов

Зап Бранниган организира прошетка заедно со Леела, Ејми и неговиот подреден Киф, за да му помогне на срамежливиот странец да се изјасни за Ејми: четворицата се во вселенски брод-ресторан, но кога Зап прави сите да избегаат откако ќе пеејќи во караоке, тој ја презема командата со бродот, правејќи го да се сруши на планетата Амазон.
Планетата е населена со раса на гигантски амазони кои оддаваат почит на женски компјутер (женски компјутер) и кои ги осудуваат единствените присутни мажи (Зап, Фрај и Киф) да умрат за „сну-сну“ (нераскинлив секс со различните амазони ) Како робот, Бендер е поштедена од оваа тортура: тој ќе се обиде да интервенира со женскиот-путер, откривајќи сепак дека во него има женско-бот …

Теорија на Биг Бенг

Сезона 4 Еп 14 – Катализатор на воините

Шелдон предава на универзитетот како предавач на гости, но студентите го исмеваат на социјалните мрежи. Кога научникот открива сè, тој е многу разочаран затоа што не зачнува дека не успеал да се занимава со настава. Нејзината пријателка Ејми сугерира да го замоли Пени за часови по глума за да може да ги соживува учениците, а Пени прифаќа ентузијастички. После неуспешната импровизација, двајцата рецитираат сценарио напишано од Шелдон на десетгодишна возраст, во кое се зборува за Спак кој доаѓа од иднината да го земе Шелдон со себе за неговата интелигенција. Шелдон е премногу вклучена во приказната и завршува со солзи, при што Пени се посрамоти дека не може да стори подобро отколку да го натера да разговара со нејзината мајка по телефон. Во меѓувреме, Раџ погрешно разбра невин комплимент што го доби Бернадет и почнува да прави комични еротски фантазии за неа.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!