Затвори злото крал медиуми?

Преземете Evil King Media

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Е злото цар медиуми, на програмата се да се види што стриминг бесплатно на Android, се подготвува за конечно затворање? Еве што се случува со Евил Кинг Медија

Evil King Media веќе не работи

Лоши, лоши вести доаѓаат за сите корисници кои ја користат програмата Злото Кинг Медија на паметни телефони и таблети со Android за види сè, апсолутно сè, стримирај бесплатно.

Како молња на небото, всушност, во официјалниот Telegram канал на Evil King Media оваа порака се појави пред неколку часа:

Здраво момци, ЕКМ е родена да им даде стриминг на 360 ° на оние кои не можат да си го дозволат тоа, но живееме во земја каде зависта на луѓето ги прави работите невозможни. Постојано сме на мета на оние кои не можат да ја издржат нашата заложба и затоа решив дефинитивно да го затворам ЕКМ. Amал ми е за сите вас, но одлуката е донесена и тешко дека ќе го сменам мислењето. ЕКМ е постојана обврска родена како забавна, но сега стана стрес. Continueе продолжиме приватно да го користиме веб-Видео Caster со страниците што нè интересираат и поздрави за оние што розово Не пишувај ми приватно затоа што нема да одговорам на никого !!!!

Апликацијата ќе биде офлајн до утре.

Тие конечно ќе престанат да нè напаѓаат и ќе речат дека заработуваме. Извини за терминот, но сега имам полни топки!

Убаво беше, но сега е доволно ❤️

Она што ќе се случи ми се чини јасно: од утре 16 декември 2019 година Evil King Media ќе се затвори и ќе престане да работи.

Не знам дали е шега или не, не знам дали е конечна или привремена одлука, но вистината ќе ја дознаеме само утре.

Едно е сигурно: си Evil King Media ќе се затвори, тоа ќе биде многу лоша вест.

Таа е една од најдобрите апликации што некогаш се развиваат на Android, ценети од илјадници корисници низ цела Италија, секогаш ажурирани, многу комплетни и лесни за употреба. Тоа е вистински бисер.

Сесрдно се надевам дека програмерите се премислуваат и не го затвораат. Но, само утре ќе откриеме што ќе се случи и каква ќе биде иднината на „Злобниот крал медиа“.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!