Како да преземате датотеки на АПК од продавницата на Google Play [Iglo.co.in]

Како да преземате датотеки на АПК од продавницата на Google Play [Iglo.co.in]

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Преземете ги датотеките APK лесно директно од Google Play Store со веб-услугата Iglo.co.in, која е веб-страница што се занимава со преземање на датотеки на АПК што треба да се инсталираат на вашиот паметен телефон од безбеден извор на Google

Како да преземате датотеки на АПК од продавницата на Google Play [Iglo.co.in]

Андроид дозволува да се добие апликации е игри едноставно со пристап до Google Play Store и преземете ги независно со користење на веб-врска и уред со оперативен систем Android.

Меѓутоа, ако има потреба за дадена апликација, но немаме интернет или сметка на Google за да ја преземеме од официјалната продавница за игри, тука е пребарувањето за датотеката. АПК на апликацијата или играта, што е како EXE-датотеката на Windows, која лесно можеме да ја инсталираме на новиот уред со Android.

Play Store е продавница на апликации и игри на Google за Android и по дифолт не дозволува преземете апликации исто така во формат АПК.

За среќа, веб-услугата ни помага Игло.co.in што е веб-страница што ви овозможува да ја преземете датотеката АПК за сите бесплатни апликации и да продолжите со офлајн инсталација на сите апликации.

Операцијата е многу едноставна бидејќи е доволна за пристап до страницата на Игло.co.in и вметнете ја врската на Play Store и кликнете на Генерирај врска за преземање да се започне со преземање на датотеката АПК директно на паметниот телефон, но и на компјутер, со што се избегнуваат и оние ситуации во кои дадена апликација не е достапна во сите земји и затоа се продолжи со инсталација во отсуство на Интернет или избегнување на ограничувањата на Google Играј продавница

Еднаш ја презеде датотеката АПК ќе мора да го инсталирате со менаџер на датотеки како Astro или File Expert со овозможување на гласот Непознато потекло од менито за безбедност. ти можеш пристап до страницата Iglo.co.in со кликнување на следниот линк.

Посетете го Iglo.co.in

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!