Колку чини Samsung Galaxy S10 во Италија? Еве ги сите цени!

Повторно или прилагодување на копчето Bixby на Samsung Galaxy

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Еве ја цената на сите модели Samsung Galaxy S10 во Италија. Колку чини Samsung Galaxy S10 во Италија? Сите цени детално

Цена Галакси S10

Колку чинат Samsung Galaxy S10, Galaxy S10 + и S10e? Објавени цени за Италија. Ајде да ги дознаеме заедно!

Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 и Galaxy S10 + се официјални и се најдобриот и најкомплетен Galaxy S некогаш. Како што сигурно сте виделе, оваа година семејството Галакси С се шири со 3 нови уреди, споделени заедно од новиот дисплеј Infinity-Q со дупка за камера и од а фотографски сектор што интегрира зум, широк агол и ултра широк агол.

Ние веќе ги видовме сите Вести за Galaxy S10 во написите што веќе ги објавивме и дека доколку сте изгубиле, можете да ги најдете следниве врски за погодност:

Во овој напис, наместо да го насочиме нашето внимание цена во Италија од сите модели на Galaxy S10. Значи, да не губиме време и да одиме директно до точка.

https://www.youtube.com/watch?v=ZCfgkIyD9g0

Колку чини Galaxy S10 во Италија?

Без да се заобиколувам премногу, јас три паметни телефони од палетата Галакси S10 ќе бидат достапни почнувајќи од 8 март со можност веднаш да се резервира.

Еве ги боите на варијантите:

  • Samsung Galaxy S10e: Црна, бела, жолта и зелена
  • Samsung Galaxy S10: Црна, бела и зелена
  • Samsung Galaxy S10 +: Црна, бела, зелена

Цени наместо тоа, тие се следниве:

  • Samsung Galaxy S10e 6 GB – 128 GB за 779 евра
  • Samsung Galaxy S10 8 GB – 128 GB за 929 евра
  • Samsung Galaxy S10 8 GB – 512 GB во 1179 евра
  • Samsung Galaxy S10 + 8 GB – 128 GB на 1029 евра
  • Samsung Galaxy S10 + 8 GB – 512 GB на 1299 евра
  • Samsung Galaxy S10 + 12 GB – 1 ТБ за 1599 евра

Се сеќавам и на ограничен период корисниците кои претходно ги нарачуваат Samsung Galaxy S10 и Samsung Galaxy S10 + ќе добијат слушалки Samsung Galaxy Buds бесплатно; нема подарок, сепак, за оние кои претходно порачуваат или купуваат Samsung Galaxy S10e.

Samsung Galaxy S10 на Amazon

Пред-нарачките за нови паметни телефони веќе се отворени во официјалната онлајн продавница на Samsung, и ги има од сега исто така и на Амазон.

Еве ги директните врски за купување.

SAMSUNG GALAXY S10e

SAMSUNG GALAXY S10

SAMSUNG GALAXY S10 +

Кој Galaxy S10 ќе го купите?

Известете ги во коментарите на крајот на статијата! Имам за цел S10e, што мислам дека е најинтересно. Но, ќе почекам нејзината цена да се спушти за 100-200 евра и не мислам дека треба да чекам премногу долго.

Пред да заклучите, еве видео кое ги прикажува сите активности на Galaxy S10.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!