Најдобра галерија апликација за Android

Најдобра апликација за галерија со Android

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Ако барате апликација за замена на галеријата на вашиот Android уред и сакате нешто лесно и брзо, еве ја Едноставна галерија за преземање во лет

Едноставна галерија е една од најдобрите ако не и најдобрата апликација за галерија за Android

Продолжувам да ја користам апликацијата за акции на сите уреди што ги пробувам и ниту еден не ми се допаѓа Едноставна галерија, што е одлично Галерија апликација за Android, што секако е меѓу најлесните и најфункционалните, достапен за целиот оперативен систем на Google за мобилни телефони.

Едноставна галерија изгледа како најубава галерија апликација за андроид алтернатива за Android и не само што има убав и минимален дизајн, туку е и многу брз и со неколку значајни карактеристики.

Едноставна галерија, се издвојува за своите минимален изглед и суштинско, рамен дизајн има класични функции на сортирање на фотографии и видеа според датумот, големината и името, се искачувајќи се на опаѓање и вклучувајќи го и основни функции за уредување како што е можноста за проширување, исечување, ротирање и поставување на нашите слики како позадина.

Овозможува управувајте со датотеки со медиуми во кругот и затоа исто така да ги преименувате, копирајте ги, преместете ги, избришете ги, споделете ги и можеме персонализирајте апликацијата, која не содржи реклами, со бои и број на колони по ваш избор.

Карактеристики

 • Офлајн галерија без реклами или скокачки прозорци
 • Едноставен уредник – исечете, ротирајте, менувајте ја големината, цртате, филтрирајте и многу повеќе
 • Не е потребен пристап до Интернет, за вашата приватност и безбедност
 • Не се потребни дозволи
 • Брзо пребарување на слики, видеа и датотеки
 • Отворете и прегледувајте различни типови фотографии и видеа (RAW, SVG, преглед итн.)
 • Различни интуитивни гестови за уредување и организирање на вашите датотеки
 • Различни начини за филтрирање, групирање и сортирање на датотеки
 • Прилагодете го изгледот на едноставна галерија
 • Достапно на 32 јазици
 • Обележете ги датотеките како омилени за брз пристап
 • Заштитете ги вашите фотографии и видеа со низа, игла или отпечаток од прст
 • Користете игла, шема или отпечаток од прст за да ја заштитите апликацијата или специфичните карактеристики
 • Обновете фотографии и видеа избришани од корпата за рециклирање
 • Префрлете ја видливоста на датотеката за да ги скриете фотографиите и видеата
 • Создадете прилагодлива презентација на вашите датотеки
 • Приказ на детални информации за вашите датотеки (резолуција, вредности EXIF)

Дефинитивно апликација за преземање исто така затоа што бара основни дозволи за работа и барем засега нема рекламирање.

Каде да ја преземете едноставна галерија

Едноставна галерија бесплатно е достапно на Google Play Store и можете да го преземете со кликнување на следниов линк и правилно да функционира што ви треба дозволи пристап до фотографии, медиуми и датотеки.

Преземете ја едноставната галерија АПК

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!