Најпродаваните производи на Amazon Prime Day 2019

Prime Day нуди 2019 година

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Еве ги најпродаваните производи од Amazon Prime Day 2019. Најдобри понуди, производи од моментот за време на Amazon Prime Day 2019

Амазон премиер 2019 | Најпродавани производи

Како што сигурно сте прочитале насекаде, денес и утре (15 и 16 јули 2019 година) е Амазон премиер 2019 година, два дена од супер нуди Амазон на многу производи резервирани само за корисници на премиерот.

Во случај да сте го пропуштиле, ние ја истакнуваме нашата постојано ажурирана статија во која ги собравме сите најдобри понуди и промоции на Amazon Prime Day 2019:

Подолу, сепак, сакам да ги пријавам производите што биле во овие часови врвни продавачи на Amazon за време на Prime Day 2019 година.

Во случај да барате некој високо-технолошки производ за да купите или јас само сум curубопитен за тоа што купуваат Италијанците за време на премиерот Амазон 2019 година, еве досега најпродаваните производи на Amazon:

👉 iRobot Roomba 671 роботска правосмукалка со WiFi врска, погодна за теписи и подови, технологија за откривање на нечистотија, систем со 3 чекори
💰 Понуда од 229 €

👉 Samsung UE55NU7091UXZT 4 K UHD Smart TV 55 ″, Serie7 NU7091 [Classe di Efficienza Energetica A], Црно
💰 Понуда од 359,00 €

M Huawei Matebook D, AMD Ryzen 5 R5-2500 процесор, 2 GHz, 14 ″ IPS LCD екран, 1920 x 1080 пиксели, 256 GB SSD, 8 GB RAM меморија, Mystic Silver [Layout Italiano]
💰 Понуда од 489,99 €

👉 Ninebot by Segway ES2 Преклопен електричен скутер, максимална брзина 25км / ч, автономија 25км, 55 х 27 х 41 см, црна
💰 Понуда од 349 €

👉 Samsung Galaxy S10 + паметен телефон, дисплеј од 6,4,, дисплеј со 128 GB, експанзибилен, 8 GB RAM, батерија од 4100 mAh, Dual SIM, Android 9 Pie, White (бела призма) [Versione Italiana]
💰 Понуда од 669,00 €

10-те најдобри производи кои се нудат за Денот на премиерот Амазон за помалку од 25 евра

Сега да видиме што сум 10 најдобри производи за купување за помалку од 25 евра. Овие се многу корисни производи, кои вообичаено ги користиме во секојдневниот живот, но кои денес се намалени и можат да се купат искористувајќи ја убавата заштеда!

  • Amazon Fire TV Stick за 24,99 евра
  • Amazon Echo Dot (3. gen) за 19,99 евра
  • Амазон Ехо влез за 19,99 евра
  • 20,000 mAh моќна банка AUKEY со брзо полнење 3.0 и молња + микро USB влез за 23,99 €
  • UKиден полнач AUKEY со 6 порти (60 W) и брзо полнење 3.0 за 18,99 евра
  • 20,000 mAh моќна банка AUKEY со 2 пристаништа за 18,19 евра
  • сет од 3 USB Type-C кабли AUKEY за 9,99 евра
  • 19,5 W полнач на wallидови AUKEY со брзо полнење 3.0 за 8,49 евра
  • Anker Soundbuds Тенок Bluetooth слушалки за 20,99 евра
  • JBL GO + Bluetooth звучник за 22,99 евра

Што купивте засега за време на премиерот Амазон 2019?

Известете ги во коментарите на крајот на статијата!

Откријте ги сите други понуди за клиентите на Премиер

Кликнете ОВДЕ да ги дознаете сите производите кои ќе бидат достапни на понуда за клиенти од Amazon Prime за време на Prime Day 2019 година.

Или прочитајте ја нашата статија со избрани најдобри понуди (и секогаш ажуриран):

Prime Day 2019 година

За какви било други информации за Amazon Prime Day 2019, Ви препорачувам да ја прочитате нашата посветена детална статија:

На кратко, можам да ви го кажам тоа Денот на премиерот Амазон 2019 ќе се одржи на 15 и 16 јули 2019 година.

Особено, официјално ќе започне на 15 јулиили поточно вечерта на 14-ти со понудите што официјално ќе започнат од полноќ (00:01) и ќе завршат во 23:59 часот на 16 јули.

Само за корисниците на Amazon Prime

Се сеќавам дека, како и обично, понудите на Prime Day 2019 година тие ќе бидат резервирано само за клиенти од Amazon Prime.

Ако сè уште не сте корисник на Amazon Prime, препорачувам да го активирате 30-дневното бесплатен пробен период СЕГА за да може искористете ги сите попусти на премиерот, без да ја плаќате претплатата Амазон Премиер.

Што чекаш? Кликнете на следниот транспарент д претплатете се сега БЕСПЛАТНО на Amazon Prime!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!