Небесни коцкари: Индијана онс: Индијана онс: Крадците на невреме, бесплатни промо кодови за iPhone и iPad

Sky Gamblers: Storm Raiders, Kode Promo Gratis untuk iPhone dan iPad 1

Ако сакате акциони игри сега имате можност да го сторите тоа Преземете ја игра Небото коцкари: Индијана онс: Крадците на невреме за iPhone, iPod touch, iPad и iPad mini за слободни. Иако оваа игра се плаќа на App Store, подолу ќе најдете начин да добиете потполно бесплатен промо-код од оваа фантастична игра со авиони. Ве покануваме да дознаете повеќе за оваа игра пред да ја преземете.

Sky Gamblers-Storm Raiders-Promo-кодови

Што е коцкари на Sky: Storm Raiders за iPhone и iPad?

Sky Gamblers: Storm Raiders, е игра достапна на App Store, каде што треба да ја тестирате вашата умешност. Yourselfе се најдете на средина на последната воздушна битка во средината на Втората светска војна.

Willе учествувате во вонредни воздушни битки, ќе ги заштитите градовите и морнарицата, ќе бомбардирате непријателски згради, па дури и летате низ тунели. Сè е подготвено специјално во контекст создадено на вистински места како Перл Харбор, Довер Довер, Мидвеј, Германија и Франција.

Небесни коцкари: Индијана онс: Крадците на невреме - слика од екранот 1

Карактеристики на небото коцкари: Индијана онс: Крадци на невреме за iOS уреди

Во оваа ексклузивна игра за iOS уреди можете да ги најдете најдобрите и најкомплетните карактеристики:

 • НАДВОРЕШНО КВАЛИТЕТ И САМО ЗА iOS: Неверојатна визуелизација и аудиовизуелни ефекти кои вклучуваат: огледални маски, мапирање на помош, атмосферска дисперзија, волуметриски облаци со реално осветлување, сончање, транзиции од ден на ноќ, божествена светлина, текстури со висока дефиниција, x4 анизотропно филтрирање, динамичен опсег со висок рендекс (HDR), радијална магла, магла на топлина, пристрасен дожд и многу повеќе.
 • ИМЕРИЗИВНА ИГРА: Заминете и слетајте на воздушните напади и носачи на авиони. Flyе летате низ градови кои се рекреирани со реални временски услови од воздушна перспектива и на детални авиони со интерактивни пилотски кабини.
 • ИСТОРИЈА НА АРМАРНО ЛАРИ: Летајте со најдобрите авиони од Втората светска војна. Внимавајте на прогресивната штета што влијае на авионот сè додека не биде целосно уништена.

Sky Gamblers: Raiders Raison - скриншот 2

 • СЛОБОДНО ONLINE MODE VARIETY: Поканете ги пријателите да играат на Интернет! Изберете помеѓу кооперативни и конкурентни режими: Survival, Last Man Standing, Free лет, Бесплатно за секого, Борба против тим, Фаќање на знамето и нов напад. Користете центар за игри и говорен разговор за да уживате во фантастичното искуство за учество во последната битка.
 • Центар за игри, AirPlay, iCloud: Бидејќи оваа игра работи на уредите на Apple, услугата iCloud е интегрирана, така што е плеер можат да го зачуваат и споделат нивниот напредок преку уредот додека Airplay им дозволува да користат a Apple TV Да играте игри на големиот екран. Погледнете го Маркерот на Центарот за игри, предизвик Пријатели и отклучете ги сите достигнувања.

Sky Gamblers: Raiders Raison - скриншот 3

 • УНИВЕРЗАЛНА АПЛИКАЦИЈА: Репродукција на небото коцкари: Storm Raiders на iphone 3GS, iphone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPad, iPad 2, трета генерација iPad и на новиот iPad, iPod touch 3, iPod touch 4 и iPod touch 5 по многу ниска цена.

Небо коцкари: Промотивно видео за рекламирање бура од невреме

Можете да ја прегледате целата забава што ве чека на Sky Gamblers: Storm Raiders за да не можете да го промашите трејлерот за оваа игра.

Како да пронајдете небо-Пронаоѓач: Проморен код за проследувачи на невремето за iPhone и iPad

Доколку сакате да добиете еден од бесплатните промо-кодови од играта Sky Gamblers: Storm Raiders и не треба да плаќате за да можете да го имате на вашиот iOS уред (iPhone, iPad), само треба да ги следите чекорите подолу:

 • Ние ја внесуваме оваа врска.
 • Потоа кликнете на црвената кутија што вели „Добијте го мојот код
 • Во скокачкиот прозорец со кутија наречена „Вашиот уникатен промотивен код„Theе го видите кодот со црвени букви.
 • Копирајте го тој код, тоа е вашиот промо-код.
 • Сега отворете ја продавницата со апликации на iPhone, iPod touch, iPad, iPad mini или iTunes.
 • Кликнете на Откуп.
 • Внесете ја вашата Apple ID и притиснете ОК
 • Залепете го промотивниот код на вашата игра и притиснете Ransom.

Sky Gamblers: Storm Raiders - скриншот 4

Откако ќе ги следиме сите овие чекори, играта автоматски ќе започне со преземање на сите наши iOS уреди (iPhone, iPod и iPad) кои ни овозможуваат да уживаме каде и да сме.

Оваа промоција е достапна за ограничено време, за да бидеме точни, можеме да добиеме код за промовирање на игри до 10 март 2014 година за App Store во Шпанија. Значи, мора да имате сметка за шпанска апликација за да ја преземете на вашиот iOS уред.

Преземи Sky Gamblers: Storm Raiders на iPhone, iPod touch и iPad

Ако не добиете еден од пром-кодовите или сакате да соработувате со развивачот за да ја купите играта директно, можете да го направите директно на iPhone, iPod touch и iPad преку линкот за преземање директно на App Store што ќе го најдете подолу.

Небесни коцкари: Индијана онс: Крадците на невреме на App Store, бара iOS 5.0 или подоцна. Компатибилен со iPhone, iPad и iPod touch. Оваа апликација е оптимизирана за iPhone 5. Достапна на следниве јазици: шпански, германски, поедноставен кинески, корејски, француски, англиски, италијански, јапонски, португалски, руски.

Доколку сакате да добивате коцкари на Sky: Storm Raiders промо кодови за iPhone и iPad, тоа е бесплатно, не двоумете се изберете го тоа или Сподели го преку вашите омилени социјални мрежи (Твитер, Фејсбук, итн.) на копчето што ќе го најдете погоре.