Неверојатно, еве го OnePlus 7: Без граници и без решетки. Е прекрасно

 Неверојатно, еве го OnePlus 7: Без граници и без решетки.  Е прекрасно

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Оваа фотографија го прикажува сосема новиот OnePlus 7 во целиот свој раскош со отсутни рабови и без изрез, но можеби има движење на слајдовите за предната камера

Неверојатно, еве го OnePlus 7: Без граници и без решетки. Е прекрасно

OnePlus подготвена е да ги отстрани превесите од своето последно суштество и иако неколку месеци недостасуваат кога ќе пристигне на пазарот, на мрежата се појавува прва фотографија што веќе ги тера фановите на овој паметен телефон.

Ако OnePlus 6 и 6T, тие претставуваа убав пресврт за кинеската компанија, со OnePlus 7 ќе го направи тој скок што сите го чекаа долго време, а врвот на опсегот од сите погледи, без да оставиме ништо случајно, но тоа чини половина на конкурентите.

Фотографиите од OnePlus 7 покаже а дизајн реновиран безгранично, барем на врвот и на страните, каде што дебелината е сведена на коска, и затоа може да сугерира а движење на лизгање или натоплување за предна камера за понатамошно проширување на дизајнот.

Фотографијата всушност покажува две верзии на OnePlus 7, оној со изрез, можеби во најосновната верзија, а едноставно ажурирање на OnePlus 6T а потоа и вистинскиот OnePlus 7, што треба да биде револуционерна и иновативна во дизајнот и користените технолошки решенија.

Само треба да почекаме уште неколку месеци, приближно помеѓу крајот на март и април за да го видиме новото суштество OnePlus сега во својата седма генерација.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!