Нитро нација Повлечете & засилувач; Лебдат 6.5.1 Апк + Мод (Пари / …

Интернет

Трка на нитро

Режимот DRIFT доаѓа до Nitro Nation! Најмногу зависност игра со трки оди настрана.

Трка, изменете и усогласете десетици лиценцирани автомобили. Започнете тим, поканете ги пријателите, освојувајте турнири. Разменете делови за автомобили со други тркачи во реално време и изградете го автомобилот на вашите соништа за трки со влечење и лебдат!

ЗНАЕТЕ ДИФАРТ – Најнапредниот и реален режим на Drift доаѓа да го влече светот на трките!
Најсовремената технологија го пресоздава најточното и реалистично доживување со искуство!
Нови подобрувања во суспензијата за прилагодување на вашиот автомобил специјално за лебдат.
Интуитивни и прилагодливи контроли ќе се прилагодат на секој тркач.
Никогаш не сум видел уникатни патеки дизајнирани за лебдат.

Многу автомобили – Супермаркети и егзотика? Проверете Тјунери и улични тркачи? Проверете Класичен и модерен музичар? Се обложувате на најдобриот дел? Секогаш има повеќе од нив кои доаѓаат во игра!

Знаеме дека ги сакате возачките тркачки автомобили, имаме над 150 вистински автомобили од врвни меѓународни брендови на автомобили како Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz, Nissan, Subaru, Volkswagen, и многу повеќе!

Вистински возачи и тимови – Ние сме заинтересирани за мултиплеер трки, секогаш постои ривал на Интернет кој ве чека на улица или на патеката.
Започнете со трчање на која било оддалеченост од 1/8 до цел километар, приклучете се или изградете тим, освојувајте турнири со вашиот тим, напредувајте низ ранг-листата на лидерите, или тестирајте ги нервите во трките за обложување.

Битка во трки во живо со облози за сезони во лебдат и лебдат. Заработи повеќе поени и заработи пари во игра или дури злато!
Придружете се на трка со мултиплеер во живо, играјте во реално време со пријатели и противници од целиот свет! Натпреварувајте се на неделни регионални турнири и напредувајте низ дивизиите од бронза и сребро до одделот за трки во светот на златни елити!

ПОДГОТОВКИ ЕПИС – Ажурирајте и надградете ги 33 уникатни компоненти на автомобили со 3 нивоа на планови за дизајн. Исполнете ја вашата потреба за брзина и изградете единствена машина за тркачки влечење. Дали некогаш сте сонувале да пушите егзотичен спортски автомобил во вашиот Volkswagen Golf 800 HP? Тоа се случува секој ден на улиците на НН.

Со 4 нови ажурирања на суспензијата, можете да го претворите омилениот автомобил во ниско возило или да му дадете став. Прилагодете ги изворите и амортизерите за да ја оптимизирате контролата или влечење.

ЛИЧНИ ДОСТА – Прилагодете го вашиот влечен автомобил со одлични решенија, нарачајте ги како сакате. Изберете своја сопствена боја на боја и завршете за секој бит. Додадете влошки на Toyo гуми и брзи бандажи на тркалата, инсталирајте ги задните браници, здолништата и спојлерите за да му дадете на вашиот автомобил уникатен изглед!

Над 20 варијации на контроли за да изберете од вашиот лебдат, со можност да ги преместите и да ги промените во големината за да направите ваши сопствени контроли!

Добредојдовте автомобили на ГЕЕКС – Напојувано од моторот за физика CarX, имаме најреална автомобилска физика на пазарот – сето тоа функционира како што прави во реалниот живот. Наместете ги вашите брзини со детални спецификации, динамична графика, графикони за брзини и напредна статистика за трки за да ви помогне да ги поставите вашите знаења за трки.

Системот за прилагодување на шипката на лизгачот за суспензија ви овозможува да го конфигурирате вашиот комплет Drift Lock, Front Cilovers, Rear Cilovers и Roll Bars по желба, за да добиете најголем можен капацитет за лизгање.

AWESOME ЗАЕДНИЦА
Интернет-страница: https://goo.gl/ZfcbGQ
Фејсбук: https://goo.gl/BX4B3u
Инстаграм: https://goo.gl/77mK7N
Раздор: https://goo.gl/rqFfxP
Reddit: https://goo.gl/14BBUC

ТЕХНИЧКИ БАРАА
Целосно инсталираната игра бара најмалку 1,5 GB во вашето внатрешно складирање
ОС: Андроид 4.x или повисок
Уред: 1 GB RAM меморија
Wifi: потребна е интернет-врска

ШТО ИМА НОВО

ДИФИТ во нитро нација!

ОБЕЗБЕДУВАТЕ СЕ СЕ ЕДНО
Лебдат сезони и трки во живо се отворени!
Одете до победа со прилагодливи наклони, на допир или аналогни контроли.

НОВИ ТРАККИ
Совршете ги вашите линии во рингот или превртете ги доковите

ПОДОБРУВАЕ НА ПОВЕЕ
Претворете го вашиот автомобил во низок управувач
Пролетно прилагодување и амортизери

ТОА Е ПОВЕЕ
Епска прослава на 4 јули!
Импресивни возења од Nissan, BMW и многу повеќе
Нови филтри за дилер на автомобили
Подобрена графика, ефекти, музика и звуци.

Повлечете или легнете – добијте ја надградбата и стартувајте!

Подготви:

  1. „АПК“ инсталирајте ја на вашиот уред.
  2. com.creativemobile.nno„Папка“ андроид / обКопирај на.
  3. Придружи се на играта.
Апликации за трки во нитро