Нови игри со Android – 26 март 2020 година

Нови игри со Android - 26 март 2020 година

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Дали барате нови игри со Android? Еве ги сите нови пристигнувања на Play Store во МАРТ 2020 година. Најдобри игри со Android што треба да ги испробате: еве го СЛЕДНИОТ список

Најдобри игри за Android

Ажурирајте 26 март 2020 година

Дали ви се допаѓа игра со своето паметен телефон Андроид? Сакате да ги искористите вашите паметен телефон или Таблета да ги играте најновите наслови на кои слетавте Играј продавница? Или, едноставно, дали сакате да поминете неколку моменти на одмор и забава користејќи го телефонот што секогаш го имате во вашиот џеб?

Ве разбирам добро: Јас не сум зацврстен гејмер најпрво, но ми се допаѓа секогаш и тогаш, игра со мојот андроид телефон.

Сосема во право 10 минути на ден, можеби додека сум на јавен превоз или додека сум во тоалетот или на троседот, да го одвојам мозокот за момент и да се релаксирам малку.

Без разлика дали сте влезен гејмер или некој како мене, сепак, не е важно.

Ако сакате да играте со вашиот телефон со Android, овој напис е тоа што ви треба.

Всушност, секој месец ќе одиме да собираме новите игри објавени на Play Store за Android што ви препорачувам да пробате.

Игрите се од различни типови, некои се бесплатни, а други за хонорар, но едно нешто ги обединува сите: тие се многу убави, згрижени, забавни и добро изработени и дефинитивно треба да ги пробате.

Го кажав тоа, јас би рекол да не губиме повеќе време и да се види кои се новите игри препорачани во март 2020 година за вашиот Android.

Нови Android игри – список секогаш ажуриран

За секоја игра ќе ги најдете називот и кратко видео што ќе го прикажете во акција. Со кликнување на насловот, ќе можете преземете ја играта директно од продавницата со Android Play.

Но, сега еве ја ажурираната листа за овој месец.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!