Орал-Б надоместува до 60 евра на електричната четка за заби

Наплата на орална Б-60 евра Електрична четка за заби на Амазон

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Наплата на орална Б-60 електрична четка за заби

Дали барате нова електрична четка за заби? Дали сакаш сменете ја старата електрична четка за заби и не знаете што да купите наместо тоа?

Еве ја понудата за вас!

Купете еден електрична четка за заби Oral-B во промоција е добијте ВКУПНО РЕФАНД (до 60 €) на производот! Со оваа неверојатна понуда конечно може да се префрлите на електричната четка за заби, или подобрување на она што веќе го имате, дури и без никаква цена!

Но, да не губиме време и да видиме како да го сториме тоа!

Како работи оралната-Б промоција за електрична четка за заби?

Како прво, да учествувате во промоцијата што очигледно треба да го купите електрична четка за заби Орал-Б се промовира. Особено компатибилните модели Јас сум:

V Оралност-Б виталност со 2 глави

▪️ 2 глави за орален-Б Про +

▪️ Орална-Б Детска везда војни

Каде можете да купите четки за заби?

Набавките се валидни:

  • кај јас продавници присутни на националната територија, Република Сан Марино или Ватикан Сити и во сродните италијански онлајн продавници (како на пр Еврооника, Медијалворд, Униеро, Амазонитн.), од 1 јули до 30 септември 2020 година
  • кај аптеки и парафтери присутни на националната територија, Република Сан Марино или Ватикан Сити и во сродните италијански онлајн продавници, од 15-ти јули до 30 октомври 2020 година
  • факти на Амазон (во случајот Амазон ќе мора да побарате фактура, за да можете да го следите нашиот водич> Како да ја побарате фактурата од Амазон ако сте приватно лице)

Што треба да направам за да добијам поврат од 60 евра?

Може да се побараат поврат (само 1 по лице) преку веб-порталот и Whatsapp. Ајде да видиме како да го направиме тоа и од двата начина.

Постапка преку веб-портал

Во рок од 7 дена од купувањето, поврзете се на посветена страница и пополнете го модул со бараните податоци.

Исто така ќе треба да го внесете i податоци за приемот/ документ за набавка преку Интернет и поврзан фотографија.

Покрај тоа, ќе ви бидат побарани средства со кои можете да добиете поврат (од кој ќе се избере) банкарски трансфер, картичка за полнење со картичка за полнење на IBAN или Postepay)

Откако ќе се проверат внесените податоци, Орал-Б ќе издаде поврат на целата потрошена сума (до 60 €).

Постапка преку Whatsapp

Во рок од 7 дена од купувањето, испратете ја фотографијата од документот за прием / купување преку Интернет на бројот на Whatsapp 340.6789320.

Исто така, напишете го своето лични податоци (име, презиме и данок код) и оние што се неопходни за да добиете поврат (IBAN или број на картичка)

Откако ќе се проверат внесените податоци, Орал-Б ќе издаде поврат на целата потрошена сума (до 60 €).

Па што чекаш?

Купете ја новата електрична четка за заби Орал-Б сега пред да биде предоцна!

За повеќе информации, консултирајте се со официјалната веб-страница и целосната регулатива.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!