Погледнете ги италијанските ТВ серии на Kodi

https://techiemoe.com/wp-content/uploads/2020/07/Погледнете-ги-италијанските-ТВ-серии-на-Kodi.png

Погледнете ги италијанските ТВ серии на Kodi

Со sMyTvShow, спектакуларен додаток за Kodi, можете да ги гледате најдобрите ТВ серии на италијански и со висок квалитет бесплатно и лесно.

sMyTvShow е фантастичен додаток за Kodi кој ви овозможува да ги видите Италијански филмови и ТВ серии во висок квалитет со само неколку кликања и ги поврзува сите што работат. Со едноставно инсталирање на овој неверојатен додаток што ќе го имате на вашиот компјутер, Android паметен телефон или друг уред каде сте ги инсталирале Kodi сите ТВ серии на италијански јазик.

sMyTvShow овозможува пристап до неверојатно испорачан и квалитетен каталог на ТВ серии и италијански филмови од вашиот дневен центар за медиуми. Со текот на времето се ажурираше и сега во пракса е скоро совршено. Дефинитивно да се обидете и заради голем и квалитетен каталог.

Како да инсталирате додаток на Kodi

За да инсталирате додадена ZIP-датотека на Kodi, прво мора да ја преземете sMyTvShow додатоците ZIP датотека, а потоа одете на Систем -> Поставки -> Додатоци -> Инсталирајте од поштенска датотека и тогаш треба да влезете Видео -> Додатоци каде што ќе го најдете инсталираниот додаток.

Како функционира sMyTvShow?

неколку делови вклучувајќи го и делот Видео канали со сите најголеми веб-страници за стриминг или направете една Глобално истражување на сите страници одеднаш да ја пронајдете вашата ТВ серија побрзо и потоа еднаш пронајдете сè ќе се индексира во најдобар случај со различните серии и разни епизоди нарачани на совршен начин со цел да го пронајдете она што е соодветно за вас.

Сезоните со различните епизоди се организираат и делат дури и ако има серии со преводи, а во предност ќе имате пристап до неограничен каталог на ТВ серии на италијански и се многу добро организирани со многу врски кои секогаш работат на прв поглед.

Промени го sMyTvShow 3.0.3 sp 1 Најновата верзија

  • Додадено автоматско ажурирање за канали
  • Додадено автоматско ажурирање за серверите
  • Ажурирано е OpenLoad
  • Ажурирано Видеомега

Преземете ја најновата верзија sMyTvShow

За преземете го sMyTvShow во верзија 3.0.3 SP10 што се ажурира автоматски, можете да отидете на веб-страницата за развивачи на додаток и да ја преземете ZIP-датотеката (http://www.smytvshow.info/download/smytvshow-v-3-0-3/) која потоа ќе треба да ја инсталирате преку постапка опишана во овој напис.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!