Правосмукалка за чистачи на роботи Ecovacs – Еве ги понудите на Amazon Prime Day 2019

Prime Day нуди 2019 година

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Еве ги сите понуди на „Ековац“ за Денот на премиерот во Амазон 2019 година. Ги собравме сите понуди на „Ековац“ за Денот на премиерот Амазон 2019 година во еден напис

Понуди за премиерни 2019 | Правосмукалка за роботи Ecovacs

Чекајќи го пристигнувањето на Amazon Prime Day 2019, еве ги зделки за роботи Вакуум Ековаци.

Како што можете лесно да погодите, ќе можете купете разни модели на роботистични правосмукалки, целосно автоматски, што ќе ви помогне да го одржите вашиот дом чист и уреден за време на отсуството. Се разбира, нема да го направи целото чистење за вас, но особено ако имате домашни миленици или деца околу куќата, тоа ќе ви даде голема рака да го одржите подот чист.

Како и со сите други понуди на Премиерот, исто така и во овој случај i цените се навистина многу привлечни, реални попусти.

Доколку сакате совет, додајте ги производите што ве интересираат во вашите омилени страни, за да можете да ги купите на мува со клик веднаш штом ќе започнат понудите. На овој начин ќе бидете сигурни дека нема да ја промашите можноста што ја чекавте и нема да ризикувате да останете суви.

Но, да не губиме време, еве ги нуди Ecovacs Robot правосмукалка за овие два дена супер попусти на Amazon.

ECOVACS DEEBOT N79S

Тивко и дизајниран за чистење на теписи и тврди површини, може да се контролира од каде било и во кое било време преку апликацијата ECOVACS Home да се инсталира на паметниот телефон и да се програмира самостојно да се активира. Се полни самостојно, избегнува пречки, не удира по мебелот и не паѓа од скалите. Тој исто така нуди селективен режим на чистење, трифазен систем на чистење и е компатибилен со Alexa и Google Home.

Достапно за 199 евра.

ECOVACS DEEBOT OZMO 900

Опремени со технологија за чистење OZMO и една моќна сила на вшмукување, овој робот чистачи, вакууми и мие подови.

Паметна технологија Navi 3.0 за мапирање и навигација технологија исто така ви овозможува детално да го испланирате чистењето, додека ласерската технологија го скенира околното опкружување, создавајќи детален план што се чува во ECOMACS HOME App. Ова им овозможува на создавање на точни планови за чистење, дефинираат области на интензивно чистење или поставете виртуелни граници за ДЕБОТ.

Роботот тогаш е во можност автоматски ја зголемувате моќта на вшмукување кога наидува на тепих и истовремено обезбедува ефикасно чистење со натамошно чистење чистење со влажна крпа.

Исто така, може да се елиминира 99% од бактериите присутни на подот, откривајќи го идеален придружник за страдаат од алергија.

Достапно за 449 евра.

ECOVACS DEEBOT OZMO 930

Тој ја комбинира технологијата за перење OZMO со една силна моќ на вшмукување да се вакумираат и исчистат сите подови во едно решение. Опремено е и со функција на автоматска идентификација на теписите.

Тогаш е во состојба да автоматски ја зголемуваат моќта за чистење на теписи и обезбедете потемелно чистење благодарение на а понатамошно влажно чистење на тврди површински подови.

Овде, исто така, постои Паметна технологија Navi 3.0 за мапирање и навигација технологија што му овозможува на DEEBOT да го скенира станот e креирајте визуелна мапа во ECOVACS App, каде корисникот може да избере области што треба да се исчистат или да создаде виртуелни бариери за да ги исклучи другите.

Исто така е компатибилен со Amazon Alexa и Google Home.

Достапно за 518 евра.

ECOVACS DEEBOT 710

Практичен и лесен за употреба, користење на Smart Navi 2.0 технологија за навигација и филтер со висока ефикасност кој остава пријатен воздух со помалку прашина во просторијата.

Режимот за максимално вшмукување е интересен: благодарение на двојната моќ на вшмукување, целата нечистотија се отстранува лесно и без никаков напор.

Ротирачките четки гарантираат длабоко чистење, особено на теписи.

Може да се управува преку апликацијата ECOVACS, или со Alexa и Google Home.

Достапно за 334 евра.

Кој ќе купите меѓу многуте производи понудени со попуст за да ја исчистите куќата целосно автоматски?

Откријте ги сите други понуди за клиентите на Премиер

Кликнете ОВДЕ да ги дознаете сите производите кои ќе бидат достапни на понуда за клиенти од Amazon Prime за време на Prime Day 2019 година.

Или прочитајте ја нашата статија со избрани најдобри понуди (и секогаш ажуриран):

Prime Day 2019 година

За какви било други информации за Amazon Prime Day 2019, Ви препорачувам да ја прочитате нашата посветена детална статија:

На кратко, можам да ви го кажам тоа Денот на премиерот Амазон 2019 ќе се одржи на 15 и 16 јули 2019 година.

Особено, официјално ќе започне на 15 јулиили поточно вечерта на 14-ти со понудите што официјално ќе започнат од полноќ (00:01) и ќе завршат во 23:59 часот на 16 јули.

Само за корисниците на Amazon Prime

Се сеќавам дека, како и обично, понудите на Prime Day 2019 година тие ќе бидат резервирано само за клиенти од Amazon Prime.

Ако сè уште не сте корисник на Amazon Prime, препорачувам да го активирате 30-дневното бесплатен пробен период СЕГА за да може искористете ги сите попусти на премиерот, без да ја плаќате претплатата Амазон Премиер.

Што чекаш? Кликнете на следниот транспарент д претплатете се сега БЕСПЛАТНО на Amazon Prime!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!