Прв риболов [MOD] 1.0.9

Primera pesca (MOD) 1.0.9

Информации за MOD / HACK

Со преземање на играта од нашата страница, ќе ја убиете рибата во еден хит.

Зошто прво риболов (МО) 1.0.9 вреди да се преземе

Првиот риболов е возбудлив и интересен спортски проект, каде мора да станете најдобриот рибар во светот. Ако мислите дека во оваа игра само ќе седите и почекате додека рибата не касне, а потоа мирно ќе ја извлечете, тогаш не сте во право. Значи, мора да се борите со риби, во буквална смисла на зборот. За да ја повлечете рибата поголема и поголема, треба да работите напорно. Одлична игра, може да биде многу лесно да се пробие линијата, или да земете риболов шипка од рацете, користете ја правилната тактика за полесно да го добиете вашиот улов. Купете и надградете ги риболовните шипки, справи, добиточна храна и многу повеќе! Убава графика, многу кул и разновидна риба. Играта е целосно бесплатна и не бара интернет врска, можете да ја преземете во секое време и да ја започнете својата кариера како професионален рибар. Управувањето не е тешко, но мора да играте некое време за целосно да го разберете. Ако сакате игри во риболов жанр, дефинитивно ќе ви се допадне, преземете го и играјте со задоволство!

Карактеристики на играта:

  • Убава графика
  • Многу риби
  • Бесплатно
  • Интересна игра

Преземете го првиот риболов (МО) 1.0.9 на Android:

Преземете ја бесплатноОгласи