Преземете анонимен спорт плус: Додаток за револуционерен спорт

https://techiemoe.com/wp-content/uploads/2020/07/Преземете-анонимен-спорт-плус-Додаток-за-револуционерен-спорт.png

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Анонимен спорт плус е сосема нов додаток за Kodi што во последните периоди зборуваше многу за тоа зошто би бил проект „украден“ од други додатоци низ мрежата. Всушност, Anonymous Sports Plus би бил концентрат на други додатоци за Kodi со украден изворен код интегриран во други додатоци, накусо, тие ги копираат овде и таму.

Со Анонимен спорт плус сепак ќе можете да гледате многу спортски канали како Арена, beIN, BT Sport и други, но исто така и неколку делови како i музички канали, цртани филмови, ТВ-канали во Велика Британија и САД и многу други сите индексирани како никогаш досега.

За жал, како што споменавме погоре, Анонимен спорт плус тоа би било резултат на копирање-паста на разни додатоци и од оваа причина е во центарот на бројни проблеми и револуции во мрежата. Еве нашиот увид:

Може да исчезнат многу додатоци за Kodi: Ова е причината

Анонимен Спорт плус е додаток што зазема многу странски врски, но во врска со натпревари на италијанските тимови ќе најдете многу натпревари од нашето италијанско фудбалско првенство, но и од шампионската лига јасно и на италијански. Навистина Anonymous Sports Plus е додаток за центарот за медиуми Коди што ви овозможува пристап до многу канали за проследување, вклучително и многу стриминг, но и филмови и многу повеќе блокирање со висок квалитет и кавга или непрекинато тампонирање.

https://techiemoe.com/wp-content/uploads/2020/07/1593999683_623_Преземете-анонимен-спорт-плус-Додаток-за-револуционерен-спорт.png

Инсталирајте анонимен Спорт Плус од датотеката ZIP

Инсталирајте го додатокот за Kodi Anonymous Sports Plus од датотеката ZIP.

  • Преземете ја датотеката ZIP на Anonymous Sports Plus
  • Сега започнете го Kodi и одете до Систем -> Додатоци -> Инсталирајте од поштенска датотека и побарајте ја датотеката ZIP преземена претходно.
  • Откако ќе заврши постапката за инсталирање, ќе одите Видео -> Додаток на видео и изберете ја иконата на Анонимен спорт плус.
🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!