Преземете го FaceApp Pro Apk Mod v3.4.8 + OBB / Податоци за …

Преземете го FaceApp Pro Apk Mod v3.4.8 + OBB / Податоци за ...

Преземете и инсталирајте FaceApp Pro Apk Mod за Android. Најнови и ажурирани FaceApp v3.4.8 Апр Тука е со сите нови филтри за старо време, влакна и убавина додадени на главната апликација. Оваа стара руска апликација за филтрирање фотографии веќе ги достигнува првите места.

Со новото ажурирање, можете да добиете целосен пристап до Сите платени филтри се отклучени во Pro верзијата на FaceAPP. Програмерите на FaceApp inc исто така додадоа алатки за уредување на преклопување за апликацијата. Покрај ова, новото ажурирање ги поправа проблемите со купување во апликација со кои се соочуваат многумина на уредите со Android.

Информации за датотеки на FaceApp Pro Apk Mod:

Име на апликација FaceApp_v.3.4.7.Apk
Големина на Фајлот 10.85 MB
Последна верзија 3.4.8
Операционен систем Android 5.0 и погоре
Развивач FaceApp Inc.
Ажурирано во 17 јули 2019 година
Врска со продавница за игри FaceApp на Play Store.

FaceApp Pro Apk v3.4.8 Hack Mod

Преглед и карактеристики на FaceApp Pro:

Добијте квалитетен капак на списанието за секое селфи со само неколку чешми! Напојувано од FaceApp AI, најнапредната технологија за уредување на нервните портрети. Подобрете го вашето селфи или само забавувајте се со размена на пол, фризура и други неверојатни бесплатни трансформации.

Да се ​​подобриме
• Холивуд подготвени селфи со филтри за печатење
• Променете ја бојата и стилот на косата.
• Нанесете совршена шминка за ноќ или ден.
• Најдете го вашиот совршен стил на брада / мустаќи
• Додајте убава насмевка
• Заменете ја позадината со еден допир
• Нанесете филтри за боја, замаглување на леќата и многу други алатки.

FaceApp Pro Apk Андроид

Забавувај се
• Разменете ги жанровите
• Нека АИ ја пронајде вашата најдобра фризура и боја
• Променете ја возраста
• Додадете неверојатни тетоважи
• Нека АИ го најде најдобриот стил за вас
• Проверете ги филтрите на Хитман, Хајзенберг и многу други трансформации што предизвикуваат ум.

Прочитајте и:

Преглед на видео на FaceApp Pro Apk:

Постовите на социјалните мрежи на „Фејсбук“:

Постојат стотици илјади фотографии објавени на Интернет со апликацијата FaceApp. Многу познати YouTubers, исто така, ги објавија своите протекоа фотографии од старото доба на FaceApp како фотографии на профилот.

Преземете и инсталирајте FaceApp Pro Apk Mod :

Следете ги овие чекори подолу за да го инсталирате FaceApp Pro v3.4.8 Mod Apk + OBB / податоци на вашите уреди Врската за преземање е на крајот од упатството.

  • Како прво, треба да ја преземете апликацијата / играта од врската за директно преземање на G Drive подолу.
  • Сега на вашиот уред со Android, одете до поставките> безбедност> дозволете непознати извори.
  • Сега пронајдете ја преземената датотека APK на вашиот телефон и потчукнете на неа за да започнете со инсталацијата.
  • Продолжете со инсталацијата и завршете ја.
  • Сите подготвени.

за да ја преземете