Преземете ја најновата верзија на sMyTv како да гледате италијански филмови и ТВ серии на …

https://techiemoe.com/wp-content/uploads/2020/07/Погледнете-ги-италијанските-ТВ-серии-на-Kodi.png

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

sMyTvShow е фантастичен додаток за Kodi кој ви овозможува да ги видите Филмови и ТВ серии на италијански јазик со кои ќе пристапите до бесконечен каталог на содржини на италијански јазик, секогаш ажурирани и со висок квалитет.

Всушност, едноставно со инсталирање на овие неверојатни додатоци, можете да видите многу ТВ серии на Kodi, но, исто така, филмови и документарци на нашиот јазик. sMyTvShow овозможува пристап до неверојатно испорачан и квалитетен каталог на ТВ серии и италијански филмови од вашиот дневен центар за медиуми. Всушност, наидов на овие додатоци пред извесно време, но веќе некое време сега се ажурираше со многу повеќе функции и пред сè уште поширок и квалитетен каталог.

Како да инсталирате додаток на Kodi

За да инсталирате додадена ZIP-датотека на Kodi, прво мора да ја преземете sMyTvShow додатоците ZIP датотека, а потоа одете на Систем -> Поставки -> Додатоци -> Инсталирајте од поштенска датотека и тогаш треба да влезете Видео -> Додатоци каде ќе најдете неколку делови вклучувајќи го и делот Видео канали со сите најголеми веб-страници за стриминг или направете една Глобално истражување на сите страници одеднаш да ја пронајдете вашата ТВ серија побрзо и потоа еднаш пронајдете сè ќе се индексира во најдобар случај со различните серии и разни епизоди нарачани на совршен начин со цел да го пронајдете она што е соодветно за вас.

Сезоните со различните епизоди се организираат и делат дури и ако има серии со преводи, а во предност ќе имате пристап до неограничен каталог на ТВ серии на италијански и се многу добро организирани со многу врски кои секогаш работат на прв поглед.

Промени го sMyTvShow 3.0.3 sp 1 Најновата верзија

  • Додадено автоматско ажурирање за канали
  • Додадено автоматско ажурирање за серверите
  • Ажурирано е OpenLoad
  • Ажурирано Видеомега

Преземете ја најновата верзија sMyTvShow

За преземете го sMyTvShow во верзија 3.0.3 SP10 што се ажурира автоматски, можете да отидете на веб-страницата за развивачи на додаток и да ја преземете ZIP-датотеката (http://www.smytvshow.info/download/smytvshow-v-3-0-3/) која потоа ќе треба да ја инсталирате преку постапка опишана во овој напис.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!