Преземете F1 Manager APK за Android

Менаџер Ф1

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Преземете го F1 Manager APK за Android: еве како да ја преземете и веднаш да ја репродуцирате сосема новата игра F1 Manager за паметни телефони и таблети со Android

Превземи А1 Андроид АПК

Еве ние: сосема нова игра F1 Manager конечно е достапен за паметни телефони и таблети со Android, дури и ако тоа е наслов сè уште во верзија БЕТА (затоа сè уште во фаза на тестирање).

Да се ​​биде во фаза на тестирање во моментот Менаџерот F1 сè уште не е достапен за сите во Play Store, па подолу ќе објаснам како да ја преземете и инсталирате во преглед користејќи го Апликацијата АПК протекоа на мрежата.

Да не губиме време и веднаш да го видиме упатството што треба да го следиме игра СЕГА во F1 Manager на Android.

Преземете го F1 Manager APK Android: како да го направите тоа

Постапката што треба да се следи за преземете и инсталирајте F1 Manager прегледот е секогаш ист:

  • преземете ја датотеката АПК на играта
  • преземете ја датотеката OBB
  • пренесете датотеки на вашиот паметен телефон, во внатрешна меморија
  • инсталирајте ја датотеката АПК со кој било управувач со датотеки (оној што е веќе присутен на вашиот паметен телефон е во ред)
  • копирајте ги датотеките содржани во папката OBB во Android> OBB во внатрешната меморија на вашиот паметен телефон
  • започнете ја играта и уживајте!

Ја пробав играта на Galaxy S10 и работи правилно на италијански јазик. Не е потребна регистрација.

Алтернативно, можете да отидете на оваа адреса за да ја добиете известување веднаш штом F1 Manager ќе биде достапен за преземање во Италија.

Кога излегува играта?

Ослободувањето на F1 Manager не треба да биде далеку: очекувам неговото доаѓање за неколку недели, најмногу за неколку месеци, дури и ако за сега немаме прецизен датум на објавување.

Некои информации за F1 Manager

Играјте го НОВИОТ Ф1® менаџер БЕСПЛАТНО и станете тим менаџер! Преземете ја контролата над тимот, донесувајте важни одлуки и изберете ги најдобрите стратегии за трки за да станете најдобриот тим на Ф1® во светот. Дали ќе им кажете на вашите возачи секогаш да одат до максимум или дали ќе ја водите трката со претпазливост, обидувајќи се да ја искористите победата во последните кругови? Следете акција побрзо од кога било со Вонредни графики. Вклучува сите официјални кола, екипи и возачи на Светскиот шампионат во ФИА Формула 1 2019 2019 година, вклучувајќи ги Луис Хамилтон, Себастијан Фетел, Макс Верстапен и Даниел Рикиардо.

КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ИГРАА

Game Стратегија и игра за управување со трки со официјална лиценца за Формула 1®.
● Создадете го вашиот врвен тим F1® и предизвикувајте ги другите играчи во реално време на 1 на 1 трки.
● Донесувајте решенија во секунда за да ги победите вашите противници.
First Прво преминете ја финишот за да отклучите нова серија и навистина епски награди.
● Ангажирајте и обучете вистински F1® возачи.
Добијте нови компоненти, развијте ги и прилагодете ги вашите автомобили.
● Натпреварувајте против сите 10 официјални тимови на Ф1® во прекрасните кола F1®.
● Издадете стратешки и тактички наредби.
● Одлучете за стратегијата за стоп-стоп и изберете го соодветното соединение за гуми.
● Изберете кога да притиснете тврдо или заштедувате гориво.
● Веднаш реагирајте на временските промени, несреќи и безбедносни автомобили.
● Постигнете го врвот на рангот и освојте ја промоцијата во попрестижни поделби.

Менаџерот F1® може да се презема и може да се игра бесплатно, но некои артикли за игри може да се купат и за вистински пари.

Потребна е и мрежна врска.

Видео

Еве неколку видеозаписи од игра:

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!