Преземи Hotspot Shield ЕЛИТЕ ВПН 6.9.6 Апр

Hotspot Shield VPN Proxy WiFi

Hotspot Shield VPN Proxy WiFi

Заштитник на жариште ЕЛИТЕ ВПН 6.9.6 Апр

Hotspot Shield VPN Proxy, WiFi Најсигурниот бесплатен VPN во светот со над 300 милиони преземања. Пробајте сега, пристапувајте до апликации за медиуми, видео и пораки преку целиот свет | Отклучи ги социјалните мрежи | Чувајте ги вашите активности за мобилна безбедност и приватна | Уживајте во неограничена ширина на опсег на VPN: Hotspot Shield VPN за Android нуди Wi-Fi безбедност, Интернет и интернет приватност, како и пристап до блокирани содржини и апликации како Facebook, Netflix, BBC, Hulu, Skype и YouTube. Активирајте со еден едноставен клик, тогаш ќе бидете безбедни. КАРАКТЕРИСТИКИ * Паметна заштита – Автоматски овозможете оптимална заштита заснована на мрежно ниво на безбедност, така што не треба да ја вклучувате и исклучувате секој пат * Избрани страници: Селективно заштитувајте / деблокирајте ги страниците и само апликациите по ваш избор * Изберете ги конекциите Wi-Fi со криптирање на HTTPS на ниво на банка; Вашата Wi-Fi мрежа може да биде ранлива дури и ако уредот е безбеден * Спречете ги хакерите да ги украдат вашите приватни информации * Сокријте ја вашата IP адреса за да пребарувате на Интернет приватно и анонимно * Префрлете ги земјите со леснотија; посветени сервери во САД САД, Велика Британија и Јапонија * Отклучете веб-страници или апликации како Фејсбук, ЈуТјуб, ББС, Нетфликс и Хулу на работа, училиште, во движење или дури и преку авионски жаришта за Wi-Fi * * Обезбедете неограничен пристап до мобилни VOIP и услуги за пораки како Skype и Viber низ целиот свет * Работи како посредник, но со побогата функционалност. ПРЕГЛЕД презентирани од Форбс, Синет, Си-Ен-Ен, Newујорк Тајмс и многу други. Списание за компјутери „Со користење на VPN технологија за криптирање на целиот сообраќај…. Hotspot Shield Wifi и прокси ја штитат целата дигитална комуникација, вклучително и прелистување, е-пошта, текстуални пораки и комуникација со апликации. „Lifehacker“ Ако сте загрижени за заканите како „Firesheep“ или знаете колку е лесно да откриете лозинки и Колачиња, можеби ќе сакате да ја испробате апликацијата. “Control” Контролирајте ја приватноста и безбедноста на Интернет. Сега ги пробав сите нив (VPN) додека патував 200км милји секоја година. Ова е единствениот VPN што работи доследно, особено на MENA и APAC. Ова е единствената со РЕАЛНА поддршка. Ако сакате приватност, безбедност на Интернет (и Пандора кога сте надвор од САД), не барајте повеќе. JMHO “- CsterPREMIUM Премиумите за премиум се достапни по конкурентни цени. Нашата бесплатна верзија е ограничена со потрошувачката на ширина на опсег и / или поддржаните реклами. Потребна е претплата за промена на виртуелната локација.

Белешки * Се бараат дозволи за апликација за подобрување на безбедноста на Интернет. * Некои уреди не поддржуваат штит за жариште. Контактирајте со производителот на вашиот уред за да потврдите дали поддржува VPN. * Hotspot Shield не е компатибилен со верзиите со Android 3.x. * За оперативен систем Android 2.x: Ако имате инсталирано други VPN апликации, исклучете ги. * Во режимите Паметни и Избрани страници, иконата на копчето VPN се појавува на горниот дел од вашиот уред, но VPN не секогаш се активира. Hotspot Shield работи во позадина. * Ние поддржуваме 3G / 4G мобилни конекции, WiFi / Wi-Fi и кој било друг пристап до Интернет. ЗА ПОГОЛЕМО AnchorFree – основана во 2005 година, AnchorFree ™ е најголемата компанија во светот VPN со повеќе од 200.000.000 преземања во над 190 земји. Ние поседуваме и управуваме стотици посветени сервери за поддршка на милиони корисници секој ден. AnchorFree ™ го избра магазинот Форбс како една од најперспективните компании во САД. САД, како и најбрзорастечката компанија од списанието Inc.

ШТО е ново Што е ново Ние секогаш работиме на подобрување на Hotspot Shield со поправки на грешки и оптимизации. Секогаш кога додаваме неверојатни нови карактеристики, ќе ве известиме!

Информации за апликација:Име на апликација: Hotspot Shield Free VPN Proxy и Wi-Fi безбедност Име на пакетот: hotspotshield.android.vpn Развивач: AnchorFree GmbHHApk Md5: 8f698cdc05dc7346dffdb8f4aa773926 Големина на апликација: 14.36 MB Ажурирање на Play Store: 28.08.2019: Име на верзијата 6.9.6 (69600)

Барања: 4.4+

Преземи Апк

Повеќе информации од Playstore

Стара верзија:Заштитник на жариште ЕЛИТЕ ВПН 6.9.5 АпрШтит за жариште ЕЛИТЕ ВПН 6.9.4 АпрЗаштитник на жариште ЕЛИТЕ ВПН 6.9.0 Апр