Прескокнете на YouTube рекламирање за Android со Ad Skipper

Прескокнете рекламирање на YouTube Android

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Ајде да ја откриеме најдобрата програма за автоматско прескокнување на целата реклама на YouTube за Android: Ad Skipper. Прескокнете на YouTube рекламирање со Android

Прескокнете рекламирање на YouTube Android

Во денешниот водич ние ќе го видиме а едноставен и ефикасен метод за прескокнување на рекламирање на YouTube за Android.

————

ЗАБЕЛЕШКА: ако сакате целосно да го елиминирате рекламирањето од YouTube за Android, следете го овој водич>

————

Всушност, сè повеќе корисници ме прашуваат како да стигнам прескокнете на YouTube рекламирање на нивните паметни телефони и таблети со Android и конечно ја најдов дефинитивната апликација.

Денешната програма се вика Реклама Прескок и во суштина тоа го прави токму она што го кажува: тоа ви овозможува да автоматски прескокнете рекламирање на YouTube за Android.

Внимание: предметната апликација НЕ целосно го елиминира рекламирањето од YouTube за Android, туку едноставно по првите 5 секунди автоматски го прескокнува.

Ми се чини навистина пријатно и паметно решение за брзо и погодно прескокнете го YouTube рекламирањето без притоа да мора да го допирате екранот секој пат додека ги гледате нашите видеа.

Но, да не се изгубиме во муабетов, ајде да видиме како работи, како се користи и пред сè каде се презема Скокни реклами за Android.

Отстранете ги огласите од YouTube

ФЕВРУАРИ 2020 ажурирање: претходната апликација е отстранета од Play Store. Ја сменив врската. Променете ја графиката, но функциите се исти и апликацијата работи на ист начин.

Програмата за која станува збор се презема бесплатно, но НАДВОРЕШНА Продавница за Android Play, па можете да го најдете во ОВОЈ ЛИНК.

Сепак, преземањето е многу едноставно:

 • следете ја наведената врска
 • на страницата што се отвора кликнете на БЕСПЛАТНА АПК со зелена боја
 • почекајте за преземање (тоа е многу брзо)
 • кога ќе заврши преземањето, повлечете ја завесата за известување надолу од вашиот паметен телефон и кликнете на датотеката што ја гледате
 • следете го упатството на екранот за да ја завршите инсталацијата

Откако ќе заврши преземањето и инсталацијата, едноставно треба да ја стартувате апликацијата еднаш, доделете ги потребните дозволи и активирајте го. Сето ова ќе ве однесе неколку секунди.

Во овој момент не треба да правите ништо друго: секој пат кога ќе отворите Видео на YouTube, апликацијата автоматски ќе го прескокне рекламирањето по првите неколку секунди.

Едноставна, удобна, брза и многу корисна: тотално бесплатна програма која во пракса ве ослободи вечно од рекламирање на YouTube.

Ок, рекламата сепак ќе биде присутна, но ќе трае неколку секунди и пред сè ќе се прескокне автоматски, без да мора да интервенирате и да направите апсолутно ништо. Убава погодност да се направи Прескокнете за рекламирање на YouTube.

Зошто да изберете Ad Skipper?

Пробав многу други слични и алтернативни апликации, но оваа ми се чини особено интересна затоа што:

 • многу е лесен
 • лесен за користење
 • тотално е бесплатно
 • работи совршено
 • не ја забавува репродукцијата на видео на кој било начин
 • се активира и деактивира со еден клик

Накратко, меѓу многуте програми што ви овозможуваат да прескокнете и да прескокнете рекламирање на YouTube, ова мислам дека е најдобро, барем за момент.

Заклучоци

Па, што чекате да преземете и пробате Реклама Прескок? Стартувајте на Play Store и кажете ни што мислите за оваа фантастична програма.

Бидејќи го открив, не можам да сторам без тоа повеќе и сигурен сум дека исто е и за вас!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!