Протекнатата реклама за видео ја откри Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition

Galaxy Flip Z Thom Browne Edition

Ги видовме Galaxy Z Flip Purple и Black. Ние дури и го видовме изданието на okerокер и Харли Квин, направено од Кавијар. Она што не го видовме до денес, е Galaxy Z Flip Thom Browne Edition.

Видео рекламата за специјалното издание Galaxy Z Flip беше објавена на Твитер од страна на @ h0x0d. Видеата подолги од 2 минути не го прикажуваат телефонот неколку секунди за да се заврши.

Галаксија Z Flip Thom Browne Edition има сребрена / сива облога со црвени, бели и сини панделки што течат во средина. Видеото покажува дека телефонот ќе дојде во поле за појавување, кое исто така содржи специјална верзија на Galaxy Tunas + и Galaxy Watch Active 2.

Оваа рубрика има и дел за влечење кој има специјален случај и пар дополнителни ленти за часовникот.

Дека Edip Flip Z Том Браун дефинитивно ќе чини дури 2000 УСД, бидејќи самиот мобилен телефон е со цена од 1.400 американски долари. Фрли во 169 долари Галакси Тунас + и 249 УСД Галакси Активно Гледајте 2 и ние ја преминавме границата од 1800 УСД.

Не знаеме кој пазар ќе го добие ова специјално издание комбо, но се надеваме дека Самсунг ќе објави повеќе детали на утрешното претставување.

Том Браун е американски бренд за машка и женска облека именувана по нејзиниот сопственик.

(Извор, Преку)