Прочитајте ги WhatsApp пораките без да внесувате | Водич 2019 година

WhatsApp веќе не работи на Виндоус Телефон од 31 декември

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Дали сакате да ги прочитате пораките на WhatsApp без да гледате? Дали сакате да ги прочитате пораките на WhatsApp без сино крзно? Еве како да прочитате WhatsApp без да бидете на Интернет

Прочитајте ги пораките на WhatsApp без прегледување

Во денешниот водич ќе го видиме најдобра програма за Android што ви овозможува да ги прочитате сите пораки WhatsApp без да влезете, без да гледате и без да бидете на Интернет.

На овој начин ќе имате можност да знаете што ви напишал одреден контакт WhatsApp, но нема да мора да ја отворите апликацијата, можете да бидете офлајн и над сè нема да имате обврска да испратете ги сините крлежи за потврда.

На кратко, убава погодност за сите оние кои сакаат прочитајте ги пораките на WhatsApp без да му дадете до знаење на испраќачот.

Да не се изгубиме во бескорисно брборење, да видиме како да ги прочитате пораките на WhatsApp без да се гледаат.

Како да ги прочитате пораките на WhatsApp без темни крлежи

Веднаш ќе ти кажам водичот во моментов работи само на паметни телефони и таблети со Android. Ако го најдам слична програма исто така и за iOS и iPhone, Веднаш ќе го ажурирам упатството. Во моментот, сепак, мора да имате уред со оперативен систем Андроид да ги следиме овие упатства.

Тоа, рече, да ја постигнете вашата цел и да останете целосно анонимен и офлајн на WhatsApp, само преземете ја програмата Што е

> ЗАБЕЛЕУВА FЕ ОД ПРОДАБАТА НА УСЛУГИ

Програмата е бесплатна со реклами што можете да ги отстраните преку набавки во апликација.

По преземањето и инсталирањето WhatSeen, нема да мора да направите многу друго за прочитајте ги пораките на WhatsApp без да се најавите.

Willе ви биде доволно:

  • инсталирајте ја апликацијата
  • стартувајте го барем еднаш и дајте ги сите потребни дозволи
  • во овој момент, кога ќе добиете пораки на WhatsApp што сакате да ги прочитате без да влезете, без да гледате и без сино крзно, само отворете WhatSeen и прочитајте го разговорот од ваш интерес
  • Интересно е што апликацијата исто така ќе ви овозможи да гледате какви било фотографии и видеа примени без да се отвори WhatsApp

Направено!

Единствениот недостаток: апликацијата ви дозволува да прочитајте без да влезете во WhatsApp само пораките што ги добивате ПО بعد инсталирање на WhatSeen. Значи, ако сте примиле некои пораки што сакате да ги прочитате без да се појави сината проверка ПРЕД инсталирање на WhatSeen, апликацијата нема да може да ви помогне.

Заклучоци

Па, што мислите за WhatSeen?

Тоа не е спектакуларна програма за прочитајте ги сите разговори со WhatsApp без да влезете и без да гледате? Дали веќе сте пробале WhatSeen? Што мислите за оваа апликација?

Известете ги во коментарите на крајот на статијата!

Ја преземав оваа програма пред некое време и веќе не можам да ја направам без неа. Често и доброволно примам пораки на WhatsApp што сакам да ги прочитам, но без да влезам во апликацијата и со оваа програма можам да го направам лесно, удобно и брзо. Шоу, и сето тоа е бесплатно.

Клучни карактеристики на WhatSeen

Пред да ја затворите статијата, еве ги главните карактеристики што ги нуди оваа апликација:

– Приватно проверете ги вашите пораки и фотографии на WhatsApp
– Не е потребно најавување: директна интеграција со WhatsApp Messenger
– Прелистајте ги вашите пораки од пријатели
– Прелистајте ги сите пораки во консолидиран приказ
– Избришете ги старите непотребни пораки
– Останете безбедни потребни само една дозвола

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!