Среќен Патчер АПК Преземи (v 8.6.3)

Среќен Патчер АПК Преземи

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Преземете Lucky Patcher: еве каде секогаш да ја преземете најновата ажурирана верзија на познатата програма за Android. АПК Среќа Патчер бесплатно да ја преземете

Среќа Патчер АПК

Ажурирајте ДЕКЕМВРИ 2019 година

 • Ажурирање на верзијата 8.6.3 АПК

~ Фиксна грешка на моторот со сопствен закрпи;
~ Ажурираа преводи.

Во оваа статија ќе видиме каде Бесплатно преземете ја најновата ажурирана верзија на Lucky Patcher во формат АПК за Android.

Ако го барате Lucky Patcher APK програма за Android и не знаете каде да ја пронајдете, каде да ја преземете, или сите страници каде што ја најдовте датотеката изгледаат несигурни, сега сте на вистинското место.

Подолу ви го покажувам линк за преземање за да ја преземете најновата ажурирана верзија на Lucky Patcher за Android совршено тестирана, безбедна и функционална.

Нема вируси, нема малициозен софтвер, нема ништо. Само официјалната апликација Lucky Patcher за Android во формат АПК за да ја преземете и инсталирате директно на вашиот паметен телефон или таблет уред.

Како да преземете Lucky Patcher

Без да губат време непотребно, еве го линк за преземање на најновата верзија на Lucky Patcher за Android:

ЗАБЕЛЕЕ ЛИНК

Врската ќе се ажурира периодично со цел секогаш да ви ја понудиме најновата ажурирана и функционална верзија.

Како што можете да видите, од очигледни причини апликацијата НЕ се наоѓа во продавницата на Google Play, но мора да се преземе и инсталира рачно според нашите упатства.

Како да инсталирате Среќа Патчер?

Но се разбира. Бидејќи е нормална APK-датотека, можете да ја инсталирате Lucky Patcher на Android следејќи ги нашите јасни и брзи насоки:

Како да користите Lucky Patcher?

Откако ќе се инсталира и стартува, апликацијата ќе го вчита и ќе го прикаже списокот на сите апликации инсталирани на нашиот паметен телефон или таблет, поделувајќи по боја што може да се направи за секоја апликација. Особено, тука е легендата за боите:

 • Зелена: За оваа апликација е потребна лепенка
 • Жолта: За оваа апликација ви треба Custom Patch
 • Светло сино: Google ADS се присутни во оваа апликација
 • Виолетова: Оваа апликација е дел од Bootlist
 • Црвено: За оваа апликација не е потребна лепенка
 • Портокал: Системска апликација

Врз основа на бојата на апликацијата што ве интересира, еве неколку индикации за главните операции што можете да ги извршите со Среќа Патчер.

Како да се отстрани лиценцата

 1. Осигурете се дека апликацијата за која ве интересира е зелена или жолта боја
 2. Држете на апликацијата што сакате да ја „закрпите“
 3. Изберете ја ставката Отстранете ја потврдата за лиценца
 4. Изберете ја ставката Автомобил и почекајте да заврши процесот на отстранување

Како да ги отстраните транспарентите за рекламирање

 1. Осигурете се дека апликацијата за која ве интересира е Светло сино
 2. Притиснете и задржете на посакуваната апликација
 3. Изберете ја ставката „Отстранете ги Google Ads!
 4. Чекајте да заврши процесот на отстранување
 5. Ако сакате наместо тоа блокирајте реклами на сите апликации на уредот, само изберете ја ставката “Блокирај реклами на уредот”

Направено!

Што е Среќа Патчер?

Да заклучам, два збора за оваа интересна програма за Android.

Оваа апликација ви овозможува да манипулира и изменете ги поставките за апликација што нормално не би можеле да ги допрете паметните телефони и таблетите со Android.

Еднаш ја преземаа и инсталираа АПК (следејќи ги нашите упатства погоре), ќе видите дека е а одлична програма за Android.

Еднаш почна, апликацијата ќе ги наведе сите апликации на вашиот паметен телефон или таблет. За секоја апликација можете:

 • Отстранете ја потврдата за лиценца
 • Отстранете интегрирано рекламирање
 • Променете ги дозволите поврзани со апликации
 • Извадете ја датотеката АПК на која било платена апликација за да направите резервна копија
 • Отклучете ги платените апликации (за имајте набавки во апликацијата бесплатно)
 • Создадете резервни копии или резервни копии на апликацијата

Во заклучок, со Lucky Patcher имате целосна контрола врз вашиот паметен телефон или таблет Android.

Само штета што за да користите 100% Среќа Патчер, треба да добиете основни права на уредот, што е малку комплексно и секако не на дофат на помалку искусни корисници.

Сепак, јасно е дека Среќа Патчер е конечна програма за активирај и пушти секаква апликација, игра или програма на Android, иако може да направи многу повеќе.

Сепак, додека сме таму, јас ја истакнувам оваа интересна статија во која ќе можете да разберете како преземете апликации, игри и програми бесплатно за Android, дури и оние што вообичаено се плаќаат:

Заклучоци

Со овој напис за Среќа Патчер заклучивме.

Ако имате сомнеж или прашање, напишете ни ги во коментарите на крајот на статијата и ќе ви одговориме што е можно поскоро.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!