Телевизиски серии се стримуваат со Kodi… благодарение на чудесниот додаток

Телевизиски серии се стримуваат со Kodi… благодарение на чудесниот додаток

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Ако не сте задоволни со раскошниот додаток за Kodi, StreamOnDemand, бесплатно да гледате филмови, ТВ серии и документарци, еве сакам да ви претставам фантастично додаток за Kodi што ви овозможува да погледнете многу ТВ серии на Kodi.

Се вика sMyTvShow ви овозможува пристап до бесконечен каталог за ТВ серии и не само директно од вашиот центар за дневна соба. Вклучувајќи ја мрежата, го најдов овој додаток за Kodi и откако го испробав, решив да го споделам со вас затоа што потенцијалот е навистина многу. Откако ќе се инсталира со преземање на датотеката ZIP преку вообичаена постапка (Оди до Систем -> Поставки -> Додатоци -> Инсталирајте од поштенска датотека), и започнување на додаток со одење подолу Видео -> Додатоци до различни делови вклучувајќи го и делот Видео канали со сите најголеми веб-страници за стриминг или направете една Глобално истражување на сите страници одеднаш да ја пронајдете вашата ТВ серија побрзо и потоа еднаш пронајдете сè ќе се индексира во најдобар случај со различните серии и разни епизоди нарачани на совршен начин со цел да го пронајдете она што е соодветно за вас. Сезоните со различните епизоди се организираат и делат дури и ако има серии со преводи, а во предност ќе имате пристап до неограничен каталог на ТВ серии на италијански јазик.

За преземете sMyTvShow можете да отидете на страницата за развој на додатокот и да ја преземете ZIP-датотеката (http://www.smytvshow.info/all-downloads/) која потоа ќе треба да ја инсталирате користејќи ја постапката опишана во овој напис.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!