ЈИ ТЕХНОЛОГИЈА – Еве ги понудите на Amazon Prime Day 2019

Prime Day нуди 2019 година

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Еве ги сите понуди за ЈИ ТЕХНОЛОГИЈА за Денот на премиерот во Амазон 2019 година. Ги собравме сите понуди за ЈИ ТЕХНОЛОГИЈА за Денот на премиерот Амазон 2019 година во еден напис

Понуди за премиерни 2019 | ЈИ ТЕХНОЛОГИЈА

Чекајќи го пристигнувањето на Amazon Prime Day 2019, Еве го ПРЕГЛЕД понудите што ќе бидат промовирани од ЈИ ТЕХНОЛОГИЈА.

Меѓу производите што ги нудиме, наоѓаме безбедносни камери на отворено, камери за затворен надзор и табла за автомобили; таму е исто така познатиот и високо ценет YI Mirrorless M1, еден од најпродаваните во последните месеци. Цените се многу привлечни, вистинските попусти.

Доколку сакате совет, додајте ги производите што ве интересираат во вашите омилени страни, за да можете да ги купите на мува со клик веднаш штом ќе започнат понудите. На овој начин ќе бидете сигурни дека нема да ја промашите можноста што ја чекавте и нема да ризикувате да останете суви.

Но, да не губиме време, еве ги YI TECHNOLOGY нуди во текот на овие два дена супер попусти на Amazon:

Име на производ Амазон линк Продажна цена Цена на понуда Попуст € Попуст%
YI 1080p надзорна камера КУПИ СЕГА 34,99 € 24,49 € – 10,50 € -30%
YI 1080p надзорна камера (x2) КУПИ СЕГА 66,99 € 46,89 € – 20,10 € -30%
YI 1080p надзорна камера 360 ° (бела) КУПИ СЕГА 59,79 € 39,69 € – 20,10 € -34%
YI 1080p надзорна камера 360 ° (црна) КУПИ СЕГА 59,99 € 39,69 € – 20,30 € -34%
YI 1080p Домашна камера за надгледување 3 Дома КУПИ СЕГА 49,99 € 31,49 € – 18,50 € -37%
YI 1080p 360 ° камера за набудување на облак купола КУПИ СЕГА 49,99 € 34,99 € – 15,00 € -30%
КАМИ 1080p надзорна камера од 360 ° КУПИ СЕГА 99,99 € 62,99 € – 37,00 € -37%
Надворешна камера YI 1080p КУПИ СЕГА 79,99 € 53,98 € – 26,01 € -33%
YI Dashcamera 2.7K Ultra КУПИ СЕГА 79,99 € 59,99 € – 20,00 € -25%
YI Dashcamera 1080p Nightscape КУПИ СЕГА 79,99 € 54,99 € – 25,00 € -31%
Активна камера YI Discovery КУПИ СЕГА 74,99 € 48,99 € – 26,00 € -35%
YI Mirrorless M1 (1 леќа / црна) КУПИ СЕГА 339,99 € 229,99 € – 110,00 € -32%

Откријте ги сите други понуди за клиентите на Премиер

Кликнете ОВДЕ да ги дознаете сите производите кои ќе бидат достапни на понуда за клиенти од Amazon Prime за време на Prime Day 2019 година.

Или прочитајте ја нашата статија со избрани најдобри понуди (и секогаш ажуриран):

Prime Day 2019 година

За какви било други информации за Amazon Prime Day 2019, Ви препорачувам да ја прочитате нашата посветена детална статија:

На кратко, можам да ви го кажам тоа Денот на премиерот Амазон 2019 ќе се одржи на 15 и 16 јули 2019 година.

Особено, официјално ќе започне на 15 јулиили поточно вечерта на 14-ти со понудите што официјално ќе започнат од полноќ (00:01) и ќе завршат во 23:59 часот на 16 јули.

Само за корисниците на Amazon Prime

Се сеќавам дека, како и обично, понудите на Prime Day 2019 година тие ќе бидат резервирано само за клиенти од Amazon Prime.

Ако сè уште не сте корисник на Amazon Prime, препорачувам да го активирате 30-дневното бесплатен пробен период СЕГА за да може искористете ги сите попусти на премиерот, без да ја плаќате претплатата Амазон Премиер.

Што чекаш? Кликнете на следниот транспарент д претплатете се сега БЕСПЛАТНО на Amazon Prime!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!