🎉 20% попуст на магацинот „Амазон“ до 31 јануари 2020 година

20% попуст на магацин во Амазон

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

😱ПРОМОЦИЈА -20% АМАЗОН: 20% попуст на некои производи за складирање на Амазон. 20% попуст на избор на производи од магацин Амазон: еве ги најдобрите понуди

20% попуст на магацин Амазон

💣 Има изненадување на Amazon 20% попуст на магацин, т.е на користени производи (обично се враќаат, во оптимални услови), но со 2-годишна гаранција од Амазон.

Откријте ги сите понуди за складирање на АМАЗОН

За жал, попустот од 20% не се однесува на сите производи, туку само за изборот на Amazon.

ПОВЕЕ: ПРЕБАРУВАЈТЕ ВО СТРАНИЦА ПРИГОДАРАТЕ ПРЕКУ КЛУЧНИОТ ПРЕБАРУВА FЕ ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Попуст 20 магацин Амазон како работи?

Од сега, Вторник, 22 јануари 2020 година, сè до 31 јануари 2020 година во 11:59 часот, сите корисници претплатено на Amazon Prime кој ќе купи производи преку оваа страница на Амазон ќе можат да ги искористат предностите на еден 20% попуст на некои производи од Магацин Амазон.

Како и обично, попустот од 20% ќе се примени директно во вашата кошничка, платени и понудата не може да се акумулира со други активни промоции.

Производите што ги нудат се многу и сите многу интересни. Постојат навистина многу можности да ги купите производите што долго време ги баравте по цени што досега не сте ги виделе!

Комплетни правила:

  • Понуда важи од 09:00 часот на 22/01/2020 до 23:59 на 31/01/2020, предмет на рано исцрпување на достапните производи
  • Добијте попуст од 20% на посветен избор на обновени предмети продадени од зделки за складирање Амазон на Amazon.it
  • Промоцијата се применува само за подобни елементи што ја носат промотивната порака на страниците за информации за производот. Теми што не ја содржат промотивната порака не се квалификувани, без оглед на природата на артикалот
  • Понудата мора да ја користи количката. Не се применува за нарачки поставени со функцијата 1-клик.
  • Понудата не може да се комбинира со други промоции
  • Амазон го задржува правото да ја менува, суспендира или прекине оваа промоција во кое било време без најава
  • Се применуваат општите услови за употреба и продажба на Amazon.it

Некои совети за производите што треба да ги купите

75 евра

На 135 евра

687 евра

545 евра

251 евра

183 евра

257 евра

399 евра

86 евра

72 евра

54 евра

34 евра

92 евра

253 евра

379 евра

483 евра

206 евра

Каков вид на производи може да се најде во магацинот Amazon?

Никогаш не си купил производи што ги користи Амазон магацин? Потребно ви е повеќе информации и појаснувања за овој вид производи?

Нема проблем, гигантот за е-трговија ни помага директно:

Ние ги оценуваме физичките состојби и функционирањето на сите производи. Ако производот работи, но не е естетски совршен, можно е да го понудиме на продажба. Ако производот не работи, без оглед на неговите услови, ние не го ставаме на продажба.

Во суштина сите производи во него се проверени и тестирани директно од Amazon, што затоа го гарантира нејзиното квалитет. Очигледно, бидејќи овие не се нови производи, особено за половни, можно е да се пронајдат мали дефекти, но сè е секогаш јасно напишано при нарачката.

Врз основа на состојбата на производот, ова се категоризира различно.

Конкретно, производ се нарекува “Ново “ ако пакетот не е отворен, но е оштетен или “Како ново”Доколку е во одлична состојба, но, поради состојбата на пакувањето, не е во согласност со стандардите на Amazon за нови производи.

Уредот е дефиниран во “Многу добра состојба„Ако производот работи совршено, но има естетски дефекти или покажува знаци на претходна употреба, или недостасуваат малку додатоци, или пак е заменето пакувањето.

Конечно зборуваме г. “Прифатливи услови” ако производот работи совршено, но има естетски дефекти и / или додатоци недостасуваат.

Сите јасно сега?

Може ли да вратам производ купен од Магацин Амазон?

Да.

Ако некој производ не ве задоволува од која било причина, можете да го вратите во согласност со политиката за враќање на Amazon.

Бидејќи обновените производи на Amazon се уникатни, нема да можеме да ги замениме, но ќе ви го вратиме износот на набавката.

Дали обновените производи имаат гаранција на производителот?

Не

Користените производи генерално немаат гаранција на производителот, но сите наши производи имаат корист од политиката за враќање на Амазон, при што неисправните производи тие можат да се вратат во рок од 2 години од купувањето.

Заклучоци

Сето тоа е за оваа вест за Амазон магацин.

Известете ни во коментарите што ќе купите на понуда!

Телеграма за канали на Телеграма

НАШИОТ ТЕЛЕГРАМСКИ CHANNEL, активен веќе неколку години, е примарен извор за сите заинтересирани за најдобрите понуди на Амазон.

Со претплата на каналот и активирање на известувања за притисок ќе имате гаранција да не пропуштите ништо.

Willе објавиме, како и секогаш, само РЕАЛНИ понуди, со РЕАЛНИ попусти и навистина интересни производи. Ние не само што ќе копираме / залепиме понуди како што прават другите канали, туку ќе избереме внимателно и лично само НАЈДОБРИТЕ зделки за „Црно петок“ од Амазон.

И дури и ако „вистинскиот“ Црн петок е следниот петок, треба да се регистрирате сега затоа што дури и во овие денови што претходат на тоа, лудите понуди и попусти ќе пристигнат на Amazon.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!