12 FPS за Android Обидете се сега

12 FPS за Android Обидете се сега

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

СДали ги барате најдобрите игри со Android? Еве избор од 12 FPS игри што апсолутно мора да ги преземете на вашиот Android

Игри за Android FPS | Јануари 2019 година

Во оваа статија ќе зборуваме за:

  • најдобри игри со Android
  • бесплатни игри за андроид
  • Бесплатни игри за преземање за Android
  • убави игри за андроид
  • најубави игри за Android

Сакате да ги искористите вашите Андроид паметен телефон да се игра? Дали барате секогаш најдобри игри со Android?

Вие сте на вистинското место!

Избравме подолу 12 прекрасни игри за вашиот уред со Android кои припаѓаат на категоријата FPS што ќе ве држат залепени на паметниот телефон со часови и часови.

Како што сигурно знаете, Google Play Storeили виртуелната продавница каде што можете да го најдете целиот софтвер што ќе се користи на уредите Андроид, особено е богата со бесплатни и платени игри, што е причината зошто воопшто не е лесно да се избере играта што е соодветно за вас.

Само за да ви се исполнат и да ви помогнеме да изберете, ние ископавме длабоко во Play Store и ги идентификувавме тебе најдобри игри со Android FPS моментално може да се преземе од Google Play.

Списокот се ажурира во јануари 2019 година, но ние ќе се обидеме да го задржиме ажурирано така што секогаш ќе ви понудиме најубави, забавни и најнови игри.

Тоа, рече, доволно од разговор и ајде да видиме најдобрите игри FPS за преземање на вашиот паметен телефон или таблет Android.

Кои се најдобрите игри FPS за Android?

Просторот за коментари е очигледно отворен за какви било коментари или предлози. Како што се очекуваше, списокот ќе се ажурира секој месец со највкусни и најинтересни новости.

Но, сега те оставам список на најдобри игри FPS за Android:

01) Android Code Z: – https://www.taptap.com/app/73126

02) BlackShot M: Gears Online Android: – https://play.google.com/store/apps/de…

03) Андроид COMZONE: – https://play.google.com/store/apps/de…

04) Тим на Android Strike на Интернет: – https://play.google.com/store/apps/de…

05) Сон назад кон бојното поле Андроид Бета: – https://www.taptap.com/app/155529

06) ЦЕЛОСКИ МЕТАЛНИ МОНСТЕРИ Андроид: – https://play.google.com/store/apps/de…

07) Затворање на опасност – Интернет FPS Android: – https://play.google.com/store/apps/de…

08) Андроид за одење Zombie 2: – https://play.google.com/store/apps/de…

09) Војна на создавање Android: – Наскоро

10) Модерни опции – Онлајн PvP Shooter Android: – https://play.google.com/store/apps/de…

11) Снимање со снајперски зомби Андроид: – https://play.google.com/store/apps/de…

12) CHASE FIRE Android: – https://play.google.com/store/apps/de…

Подолу е видео кое ви ги покажува сите игри во акција, само за да ви дадете вкус на она што ве чека.

https://www.youtube.com/watch?v=1z5NV-jQ20o

Како да преземате бесплатни испукани, изменети апликации за Android со активни трикови

Пред да ја напуштам статијата, ве потсетувам дека ако сакате преземете бесплатни игри, програми или апликации за Android, вклучително и платени, објавивме детален водич кој објаснува како да го направите тоа:

Willе најдете и многу бесплатни игри за преземање со активни трикови за да имате неограничени бесконечни пари, неограничени бесконечни монети, неограничени бесконечни животи, бесмртност и многу повеќе.

Тоа е сè за овој напис. Забавувај се!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!