15-те најдобри игри без WiFi (Android / iPhone) 2019 година

Los mejores juegos sin WiFi Android / iPhone

Во слободното време, игрите на вашиот паметен телефон се најдобрите хоби. Додека патувате или за време на отсуство на WiFi, нема игри за WiFi кои се најдобри за лесно играње. Еве наведени некои од најдобрите Android / iPhone бесплатни WiFi игри 2019 кои можете да ги играте без WiFi.

Најдобрите игри без WiFi Android / iPhone

1. Сурфери во метрото Андроид/ / iPhone

Најдобрите игри без WiFi Android / iPhone

Ова е најдобрата бесплатна WiFi игра Android / iPhone 2019 и во оваа игра, мора да му помогнете на Jејк и да користите трик и свеж начин за да избегате од незгодниот инспектор и неговото куче. Оваа игра има неверојатни шарени и HD графика и ќе добиете многу авиони. Можете исто така да го предизвикате вашиот пријател.

2. Реал трки 3 Андроид

  Најдобрите игри без WiFi за Android

Оваа игра е најдобрата бесплатна WiFi игра со Android 2019 и дизајнирана од ELECTRONIC ARTS и ќе ве однесе возачката вештина на следното ниво и ќе ви овозможи најдобро искуство со мобилни трки. Оваа игра бара многу ресурси и претставува многу квалитетни слики. Во оваа игра, можете да земете тркало од над 140 интензивно детални возила дизајнирани од производителот на икони и оваа игра ви овозможува да ги тестирате своите вештини во оваа автентична 43 автомобил-мрежа и оваа игра ќе ви овозможи најепично тркачко искуство. Оваа игра има вистински патеки и треба да изгорите гума на целосна линија од 17 вистински патеки во различни поставки од главните глобални локации. Во оваа игра, ќе имате можност да се натпреварувате со пријателите и со ривалите ширум светот. 8 плеер, во реално време и мултиплатформа со цртеж.

3. Еволуција на гладната ајкула Андроид

Најдобрите игри без WiFi за Android

Ubisoft Entertainment ви носи уште една најдобра игра без WiFi за Android 2019 и со оваа игра, ќе имате можност секоја недела да ја доживеете како Недела на ајкули. Во оваа игра, ќе добиете контрола врз гладната ајкула и ќе имате можност да одите на избезумена дивеење во океанот и ќе мора да преживеете што е можно подолго, јадејќи сè и сите што ќе ги најдете на вашиот пат. Оваа игра ќе ви даде можност да истражите прекрасен подводен свет и ќе можете да развивате ајкули како одличното бело и магалодон. Во оваа акција спакувана акција авантура во вода, ќе имате можност да отклучите над десетина уникатни ајкули и многу други фантастични суштества и ќе имате можност да истражите отворен свет и под и над брановите. Оваа игра ќе има неверојатни 3Д графики и звучни ефекти и во оваа игра, ќе имате можност да откриете и проголтате суштества и многу други мистериозни суштества од длабочините и исто така можете да регрутирате ајкули за бебиња за да ги зголемите вашите предаторски сили. Getе ја добиете можноста за опремување додатоци како ласери, топ капи и џеп-пакети, и ќе треба да соберете и да пронајдете потопени предмети за бонус. Во оваа игра, мора да потонете заби во повеќето предизвикувачки мисии и ќе имате можност да го активирате златниот треска, што ќе ви овозможи да преживеете подолго и ќе можете да постигнете повеќе.

4. Овошје нинџа Андроид

  Најдобрите игри без WiFi за Android

Halfbrick Studios ви претставува друга најдобра игра без WiFi за Android 2019 и, во својата игра, мора да исечете овошје. Во оваа игра, мора да го лизнете вашиот телефон за да намалите овошје и ќе се забавувате играјќи ја оваа неверојатна нинџа игра. Ова е најзависна игра и ќе имате можност да пресечете месар од вкусни и овошни плодови и ќе добиете три оригинални режими на игра и ќе имате можност да изберете од широк спектар на доџови и лопати од кои може да изберете. Оваа игра ќе ве натера да го доживеете возбудувањето и ќе треба да поставите нов висок резултат во најомилениот режим на аркада на навивачите додека затајувате бомби и масивни комбинации и ова ќе ви помогне да добиете специјален двоен резултат и исто така можете да се опуштите и да се скратите за да го ослободите стресот во зен режим. Во класичен режим, можете да исечете што повеќе плодови што можете и во неговиот режим, мора да бидете внимателни да не го испуштите овошјето и да не ја исечете бомбата. Getе добиете шанса да ја направите вашата игра позабавна со опремување на специјални напојувања како „Роуз Време“, „Бери експлозив“ што ќе уништат околно овошје и „Демлексија на бомби“.

5. Jetpack Joyride Андроид

Најдобрите игри без WiFi за Android

Ова е одлична игра без WiFi за вашиот Android уред и е дизајнирана од студиите на Халфбрик и оваа игра ќе ви понуди луди авиони, луди напојувања и епски возила. Во оваа игра, ќе добиете торби за засилување на куршуми, птици со пукање пари и гигантски механички змејови. Во оваа игра, ќе имате можност да ги пронајдете најдобрите џеп-пакети и мора да завршите смели мисии за да го зголемите вашиот ранг. Оваа игра ви овозможува да го прилагодите вашиот изглед со помош на смешни облеки и ќе добиете карактеристики на заградувачи, ласерски Dodge и водени ракети. Во оваа игра, мора да соберете парички и да заработите многу пари и ќе имате можност да ја зафатите лабораторијата во луди возила и гигантски машини. Неговата игра ќе ви обезбеди видови на опрема како што се високо-технолошки уреди и разни напојувања, и ќе имате можност да постигнете достигнувања.

6. Вкрстен пат Андроид

  Најдобрите игри без WiFi за Android

Тоа е уште една одлична HIPSTER WHALE игра без WiFi и тоа е неверојатна бесконечна бункер за аркадни игри. Во оваа игра, ќе имате шанса да соберете повеќе од 150 карактери за поп-инспирирани и ретро-стилови и во оваа игра, ќе добиете функција на крстосница, реки и железнички патеки. Во оваа игра, мора да го избегнете сообраќајот во земјата на чудата со помош на андроид-робот. Оваа игра е многу едноставна и ќе уживате во чиста и иновативна игра.

7. Најдобрите игри со тркачки трки – Бесплатни трка со велосипеди Андроид

Најдобрите игри без WiFi за Android

Ова е одлична игра за бесплатни игри во Топ Бесплатни и ќе ви ја однесе вашата вештина за возење на следното ниво и ќе ви обезбеди најдобро искуство со мобилни трки. Оваа игра бара многу ресурси и претставува многу квалитетни слики. Во оваа игра, можете да земете воланот на интензивно детални возила дизајнирани од производителот на икони и оваа игра ви овозможува да ги тестирате своите вештини против милиони корисници и оваа игра ќе ви овозможи најепично искуство со трки.

8. Cover Cover: Игри со стрелање – елита стрелач Андроид

Најдобрите игри без WiFi за Android

Genенералските игри ви ја донесуваат оваа игра без WiFi и во оваа игра, мора да го земете оружјето и да ја водите битката. Ова е неверојатна игра со стрелање и можете да ја играте офлајн. Оваа игра има модерна контрола што го прави повеќе зависност и забавна.

9. Асфалт 8: Во воздухот iPhone

Најдобриот iPhone без WiFi игри

Ова е најдобрата бесплатна игра за WiFi за iPhone 2019 и во оваа игра ќе добиете повеќе од 220 службени машини за брзина и има импресивни графики. Во оваа игра, ќе го почувствувате возбудувањето на трките кои не се спротивставуваат на гравитацијата на над 50 патеки со голема брзина. Пробајте ја оваа игра сега!

10. Борба против сенка 2 iPhone

Најдобриот iPhone без WiFi игри

Ова е една од најдобрите iPhone игри 2019 без WiFi и во оваа игра, ќе имате епски подводни битки и ќе можете да формирате група со вашите пријатели и да се борите. Во оваа игра, мора да ги уништите вашите непријатели и ќе добиете интуитивни контроли. Мора да го завршите патувањето низ 6 различни светови полни со заканувачки демони. Мора да се борите против нив во оваа акција спакувана игра.

11. Отклучи ме iPhone

  Најдобриот iPhone без WiFi игри

Тоа е зависност загатка игра и ќе ви овозможи бесконечни часови возбудливи нови предизвици. Оваа игра ќе ги подобри вашите когнитивни вештини и вештини за решавање проблеми и ќе му дадете на мозокот добро тренинг. Во оваа игра, можете да изберете 4 режими со предизвици

12. Удари на тоалетна хартија: откачете го TP iPhone

Најдобриот iPhone без WiFi игри

Ова е најдобрата хоби игра и е крајниот тест на вештини за тркалање во тоалет хартија. Во оваа игра, треба да го лизнете прстот што е можно побрзо и не можете да запрете додека не ги откачите трите ролни тоалетна хартија. Можете да ги користите сите прсти или кој било прст, но само проверете дали го одврзете целиот ТП.

13. Нинџа флипс! iPhone

Најдобриот iPhone без WiFi игри

Ова е неверојатна игра во која мора да избегнете пречки. Оваа игра е лесна за игра, но ќе биде тешко да се совлада. Мора да го допрете екранот за да направите нинџи да се свртат и мора да сторите сé што е можно за да преживеете, избегнувајќи смртоносни пречки.

14. Pictoword: офлајн игра со зборови, смешни игри со зборови Андроид

Најдобрите игри без WiFi за Android

Тоа е игра од Kooapps игри и таа е неверојатна нова игра за погодување за умови и таа е погодна за сите возрасни групи. Ова е предизвикувачка игра во разни тешки пакувања и мора да погодите зборови со тоа што ќе ја погледнете сликата. Ова е забавна и зависност игра.

15. Обучете го еден! – Загатки по физика Андроид

  Најдобрите игри без WiFi за Android

Тоа е Orbital Nine игра и оваа игра има измамнички предизвик загатка по физика специјално креирана за да го обучи вашиот мозок. Треба да нацртате форми за да решите предизвикувачки загатки и во оваа игра ќе добиете десетици загатки.

заклучок

Значи, ова се најдобрите Android / iPhone бесплатни WiFi игри 2019 кои можете да ги играте без WiFi. Како, споделете и коментирајте која игра со WiFi не ви се допаѓа најмногу. Ви благодарам

15-те најдобри игри без WiFi (Android / iPhone) 2019 1

 • 15-те најдобри игри без WiFi (Android / iPhone) 2019 година – 22 август 2019 година
 • Бесплатна програма за резервна копија на слики на системот за Windows 10 со AOMEI Backupper 5.1 – 22 август 2019 година
 • Како системите за управување со мобилното учење се трансформираат во обука за работа – 21 август 2019 година
 • 15-те најдобри игри со летање со авиони (Android / iPhone) 2019 година – 21 август 2019 година
 • Детален поглед на CloneGo од iSunshare – 21 август 2019 година
 • 15-те најдобри авантуристички игри (Android / iPhone) 2019 година – 20 август 2019 година
 • 15-те најдобри игри со мултиплеер (Android / iPhone) 2019 година – 18 август 2019 година
 • 15-те најдобри игри со стратегија (Android / iPhone) 2019 година – 18 август 2019 година
 • 15-те најдобри Монопол игри (Андроид / Ајфон) 2019 година – 16 август 2019 година
 • MiniTool ShadowMaker за да создадете системска слика – 16 август 2019 година

Погледнете ги сите натписи