AdGuard: Најдобрата апликација за блокирање на рекламирање и содржина на Android се ажурира

AdGuard: Најдобрата апликација за блокирање на рекламирање и содржина на Android се ажурира

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

AdGuard 3.0 за Android е редизајниран и ги додаде невидливиот режим и листите со прилагодени филтри

AdGuard: Најдобрата апликација за блокирање на рекламирање и содржина на Android се ажурира

AdGuard 3.0 е достапна за Android и новата верзија на популарната блокатор на содржина купи еден интерфејс целосно обновена графика, новата режим на скришум, и покрај тоа додава поддршка за сопствени списоци и повеќе.

Новата верзија на AdGuard е веќе достапна на веб-страницата на развивачот, линк до дното на статијата, каде можеме да добиеме апликација која работи тивко во позадина и блокира рекламирање и други несакани елементи во сите прелистувачи во бесплатната верзија.

Покрај тоа во верзијата премија ќе бидат блокирани и рекламите во сите апликации инсталиран на уредот, но убавината е што можеме да купиме лиценца за живот или лиценца за претплата директно на веб-страницата AdGuard.

AdGuard 3.0 ќе започне со еден на првиот стартување волшебник ќе ги конфигурирате почетните параметри, кои може подоцна да се сменат и во поставките и веднаш ги забележуваме нов распоред и нови икони со достапност на Темна тема.

AdGuard 3.0 поддржува повеќекратно списоци за филтрирање достапно во Поставки -> Блокирање на содржина -> Филтри за да започнете од каде (само Премиум) можете да ги испратите Филтри за URL обичај, и конечно Стелт режим да ја подобриме нашата приватност. Меѓу другите функции наоѓаме нова графичка контрола редизајнирано и поддршка DNS-over-TLS.

АдГуард е достапен во верзијата Бесплатно тоа е на плаќање со кликнување на следниот линк:

Преземете ја APK AdGuard

Затоа, апликација што никогаш не смее да недостасува на вашиот уред, затоа што ќе ви овозможи да ги блокирате сите оние инвазивни реклами и содржини што ја вознемируваат нормалната употреба на вашиот уред со Android.

AdGuard е секако меѓу најдобрите апликации во областа на Adblocker за Android и потоа во бесплатната верзија веќе работи многу добро.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!