AUKEY – Еве ги понудите на Amazon Prime Day 2019 година

Prime Day нуди 2019 година

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Еве ги сите понуди на AUKEY за Amazon Prime Day 2019. Ги собравме сите понуди на AUKEY за Денот на премиерот Амазон 2019 година во еден напис

Понуди за премиерни 2019 | АУКЕЈ

Чекајќи го пристигнувањето на Amazon Prime Day 2019, Еве го ПРЕГЛЕД понудите што ќе бидат промовирани од АУКЕЈ

Доколку сакате совет, додајте ги производите што ве интересираат во вашите омилени страни, за да можете да ги купите на мува со клик веднаш штом ќе започнат понудите. На овој начин ќе бидете сигурни дека нема да ја промашите можноста што ја чекавте и нема да ризикувате да останете суви.

Но, да не губиме време, еве ги AUKEY нуди во текот на овие два дена супер попусти на Amazon:

  • Енергетска банка AUKEY 20,000 mAh од 35,99 евра на 27,99 евра
  • Power Bank AUKEY 20,000 mAh 2 пристаништа од 25,99 евра до 18,19 евра
  • 3-порт полнач на wallидови AUKEY од 14,99 евра до 9,59 евра
  • Полнач за 60 Watt AUKEY од 49,99 евра до 29,99 евра
  • Qi безжичен полнач од 19,99 евра до 15,99 евра
  • Слушалки TWS AUKEY од 49,99 евра на 39,99 евра
  • Слушалки со Bluetooth AUKEY од 21,99 евра до 15,39 евра
  • 4-порта AUKEY USB центар од 13,99 евра до 9,79 евра
  • механичка тастатура AUKEY од 44,99 евра до 33,99 евра
  • Комплет за кабел USB Type-C од 14,99 евра до 9,99 евра

Откријте ги сите други понуди за клиентите на Премиер

Кликнете ОВДЕ да ги дознаете сите производите кои ќе бидат достапни на понуда за клиенти од Amazon Prime за време на Prime Day 2019 година.

Или прочитајте ја нашата статија со избрани најдобри понуди (и секогаш ажуриран):

Prime Day 2019 година

За какви било други информации за Amazon Prime Day 2019, Ви препорачувам да ја прочитате нашата посветена детална статија:

На кратко, можам да ви го кажам тоа Денот на премиерот Амазон 2019 ќе се одржи на 15 и 16 јули 2019 година.

Особено, официјално ќе започне на 15 јулиили поточно вечерта на 14-ти со понудите што официјално ќе започнат од полноќ (00:01) и ќе завршат во 23:59 часот на 16 јули.

Само за корисниците на Amazon Prime

Се сеќавам дека, како и обично, понудите на Prime Day 2019 година тие ќе бидат резервирано само за клиенти од Amazon Prime.

Ако сè уште не сте корисник на Amazon Prime, препорачувам да го активирате 30-дневното бесплатен пробен период СЕГА за да може искористете ги сите попусти на премиерот, без да ја плаќате претплатата Амазон Премиер.

Што чекаш? Кликнете на следниот транспарент д претплатете се сега БЕСПЛАТНО на Amazon Prime!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!