Crash Bandicoot Mobile: преземете го и пуштете сега на Android | Упатство

Crash Bandicoot Mobile пристигна на Android

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Crash Bandicoot Mobile пристигна на Android: еве како да го инсталирате и испробате веднаш. Преземете ја Crash Bandicoot Mobile APK за паметни телефони и таблети со Android

АПК на паѓање на Бандиотот

Конечно, тука сме: Ја играат играта Несреќа Bandicoot Мобилен е подготвено да слета на нашите паметни телефони и таблети со Android.

Навистина, да бидам искрен веќе е достапна на Play Store, но сè уште не во Италија.

Ако исто така сакате обидете се Crash Bandicoot Mobile на вашиот телефон или таблет Android, сега, без да чекам играта да биде достапна и во Италија, подолу ќе објаснам како рачно преземете и инсталирајте ја датотеката АПК на најбезбеден, најбрз и најлесен можен начин.

Без да губиме време, затоа, да видиме како да преземете Crash Bandicoot Mobile за Android сега.

Преземете ја мобилната АПК на Crash Bandicoot

Како што се очекуваше, постапката за инсталирање на Crash Bandicoot Mobile на Android паметниот телефон е многу едноставна.

  1. Како прво, треба да го преземете датотеки за инсталација на игри што зафаќа 345 MB. Преземете го директно на вашиот телефон, но НЕ инсталирајте го.
  2. Сега преземете го ова специјална апликација што ќе ви овозможи да ја инсталирате играта подоцна (за жал тоа не е нормална АПК, не може да се инсталира со вообичаена постапка).
  3. Сега треба рачно да ја инсталирате датотеката АПКПуре: ова е нормална APK-датотека што е инсталирана со допирање на истата (исто така директно од прозорецот за нотификација) и давање дозвола за инсталирање апликации од непознати извори.
  4. Откако ќе ја инсталирате, треба да ја стартувате апликацијата APKPure, допрете го три-линиското мени од горниот десен дел и движете се десно додека не ја достигнете картичката Управување АПК / XAPK. Тука ќе ја најдете датотеката за инсталација на играта претходно преземена и обележана од Ознака XAPK. Допрете го копчето Инсталирај од десно и потврдете ја инсталирањето на играта.
  5. Во овој момент исто така можете да го деинсталирате APKPure и започнете ја играта со допирање на нејзината икона, точно како што би било која друга апликација на вашиот паметен телефон.

Забавувај се!

Презентација на играта

Тоа е, како што се очекуваше, “бесконечен тркач“, Tem la Temple Run (но исто така и à la Super Mario Run), што е малку природен начин да се конвертира жанрот на платформа на паметните телефони.

Карактерот потоа работи автоматски, а играчот ја менува својата насока или го тера да скокне за да избегне пречки или да собира бонуси и колекционерски картички.

Едноставната наративна позадина на акцијата е дадена со описот што го наоѓаме на продавницата за игри: „Краш и Коко ги здружуваат силите за да го запрат злобниот план на д-р Нео Кортекс за уништување на мултиверзумот! “

Заедно со Краш, според тоа, ќе ја најдеме и малата сестра Коко, која очигледно ќе почека за враќање на нејзиниот брат во „базата“, ХАБ што меѓу едно ниво и друго ќе биде можно да се прошири и зајакне со отклучување на нови згради.

Видео

ИЗВОР

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!