Dyson V11: Нова верзија на најмоќната правосмукалка за безжичен кабел сега со интегриран дисплеј

Dyson V11: Нова верзија на најмоќната правосмукалка за безжичен кабел сега со интегриран дисплеј

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Најмоќната безжична правосмукалка на пазарот се ажурира во верзијата 11, еве го Dyson V11 кој интегрира дисплеј, 20% помоќен и намалена потрошувачка секогаш по иста цена

Dyson V11: Нова верзија на најмоќната правосмукалка за безжичен кабел сега со интегриран дисплеј

Дисон тој претстави V11, новата верзија на нејзиниот безжичен правосмукалка што успева да ја претстави V10 минатата година. Британската компанија обложува сè нови циклонски мотори што нè натера да престанеме да ги истражуваме кабелските правосмукалки, знак дека моќта на вшмукување на безжични и безжични правосмукалки е сега.

Навистина V11 има дигитален мотор способен да достигне добро 125.000 вртежи во минута, тогаш со еден моќност поголема од 20% но со потрошувачка на мала енергија и исто така една поголема тишина.

Меѓу најистакнатите карактеристики на новиот V11, го наоѓаме нова четка со технологија со висок вртежен момент, што благодарение на сензори тој е во состојба да откривање на површината каде што се користи, и затоа е во состојба да управува со моќноста на моторите, да се прилагоди на сите површини како што се паркет или тепих.

Ако дизајн тој е сличен на V10, сега на задниот дел се интегрира а LCD дисплеј (не допир) што може да прикаже разни информации како што се полнење на батеријата, можност за прегледување на режимот на вшмукување помеѓу авто, поттик и ехо но, исто така, дадете преглед на здравје и чистота на V11, да се направи поточно одржување како што е чистење на различните компоненти, филтри или да се разбере дали има нешто заглавено.

Цена и достапност Dyson V11

Dyson V11 веќе е достапен во Соединетите Држави и пред летото ќе пристигне и во Европа и во моментот американските цени се во согласност со претходната верзија на знакот што нема да се зголеми.

  • Погон со вртежен момент Dyson V11 со вклучени 8 додатоци а 599,99 $
  • Дисон V11 животно специфично за оние кои имаат домашни миленици дома a 699,99 $

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!