Google Apps for Work ја обновува својата програма за упатување

Google Apps for Work ја обновува својата програма за упатување

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Работата не треба да се сведува само на пресметување на профитот, усогласување на нарачките со испораките или доставување документација. Делото е составено од луѓе кои се собираат да сонуваат, вознемират, зафаќаат и создаваат. Луѓето треба да можат да комуницираат лесно за да споделат идеи, да ги развиваат заедно и да бидат продуктивни, каде и да се. Технологијата треба да ја олесни работата и побрзата, да не ја комплицира. Таа мора да биде дискретна, така што идеите имаат простор да растат и инспирацијата може да тече слободно во секое време. Кога користиме алатки кои ги поедноставуваат нашите животи, можеме да дадеме се од себе.

Еве го Гугл ни доаѓа во помош со „Гугл за работа“ и специјалната платформа за апликации, „Апликација за работа на Google“ што ќе ви овозможи да достигнете сè повеќе луѓе со вашата рекламна мрежа и решенија дизајнирани за компаниите да ги зголемат вашите профити.

Код за забава на „Апликации за работа на Google“ за корисници YourLife Ажурирани:

  • C9QFY46TW3CL9R
  • 4WCQQU3TX443XD

Како да користите купони на „Апликации за работа на Google“ на Google:

  1. Пријавете се на „Апликации на Google“
  2. Пристапете до поставките за наплата
  3. Изберете го планот за плаќање
  4. Внесете го промотивниот код

Информации за новата програма за упатување:

Многу компании достигнуваат нови клиенти и ги насочуваат своите приходи со приклучување кон програмите за соработка на водечките технолошки компании. Сега има нова можност компаниите кои бараат пофлексибилна програма, без оглед на прометот и целите. Новата програма за упатување на „Гугл апликации за работа“ утре ќе биде лансирана во Италија, која на своите членки им нуди можност да станат експерти и да заработуваат награди со тоа што ќе им препорачаат алатки на пакетот за продуктивност на „Гугл“ на клиенти, пријатели и сопствени мрежни контакти. Некои основни информации за програмата:

  • Членовите заработуваат (12 € / 15 УСД) за секој пријавен нов клиент.
  • Не постои ограничување на бројот на клиенти што некој член може да го пријави.
  • Создадена за да биде неинвазивна, програмата не бара од членовите да управуваат со наплата, имплементација, известување или други активности што обично им се доверат на препродавачи.
  • Бидејќи беше промовирана во Европа во 2015 година, над 10,000 луѓе се пријавиле на програмата за упатување на апликации на Google за работа.

Пријавете се на „Апликации за работа на Google“ бесплатно со кликнување на следниот линк:

Пријавете се на „Апликации за работа на Google“

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!