GTA 5 Интернет-водич: измамник, мод и совети за да заработите големи пари

GTA 5 Panduan online: curang, mod, dan kiat menghasilkan uang besar

Постои нова DLC на GTA Online, но играњето на табелите и манипулирањето со берзата е за dweebs. Добијте пиштол, ајде да испланираме голем резултат.

Grand Theft Auto 5 е една од најголемите игри досега направени, а ќе ја најдете во сите пристојни формати; започна на PlayStation 3 и Xbox 360 пред да се добијат надградби за одржување за пуштање на компјутер, PS4 и Xbox One

ГТА 5 е одлично искуство со еден играч, каде тројца протагонисти работат заедно за да го тероризираат Лос Сантос и да го добијат тоа што го имаат. Тревор, Френклин и Мајкл се тројна закана и авантурите никогаш не губат на насилство и смешен, земајќи резултати се повеќе чудни сè додека не достигне епска кулминација. Овде можете да најдете измами за ГТА 5, за да можете да уживате во криминален живот и разврат без последици.

Оваа игра има и GTA Online, голем и простран град на интернет кој ви овозможува да трчате диви на неговите улици, да учествувате во мисии, трки, комплицирани грабежи и многу други криминални активности. Спакувани со возила за да се соберат, можете да изградите своја империја, да водите нелегални бизниси, да ангажирате други играчи и да живеете големи во големи куќи и крстарења. Ова е навистина драма на епско злосторство.

Дијамант Казино сега е отворено, комплетно со сите нови активности. Играчите на GTA Online сега можат да го земат автомобилот Übermacht Zion Classic и да добијат бонуси во Казино и ВИП Мисијата / извршниот директор оваа недела.

Значи, ви го претставуваме најкомплетниот водич за GTA 5 на Интернет Ќе најдете. Од измами и совети во игри со еден играч до совети да станете извршен директор, да добиете големи количини на пари за да извршите грабежи во банка, да ги купите најдобрите автомобили и ставете го прстот во што е можно повеќе профитабилни пити. Имај пат, другар.

Измамник и mod GTA 5 за PS4, Xbox One, компјутер

GTA 5 Интернет-водич: измамник, мод и совети за да заработите големи пари 1

Оживејте ги авантурите на Тревор, Френклин и Мајкл со еден куп измами на ГТА 5 кои ве прават најсвечен и најтежок копиле на улиците. Не земајте затвореници.

GTA Online Guide: добијте брзи пари, двоен РП, брз ранг

GTA 5 Интернет-водич: измами, режими и совети за заработка голема пари 2

Потребни ви се пари и РП, брзи автомобили, шик облека, станови и прсти со активирање на брзи прсти, доколку сакате да изнајдете профитабилна кариера на Интернет. Ние сме тука за вас.

GTA 5 Интернет-водич: измамник, мод и совети за да заработите големи пари 3

Грабежот може да го отворат само играчите во брза сукцесија. Ова значи дека треба да го сторите тоа систематски ако сакате да бидете одговорни. Ако не, можете да прифатите каква било кражба и да учествувате, но ќе бидете само куче за миленичиња, никогаш не личноста која зема најголемо парче. Еве упатство за сите пет грабежи и сите награди што ги добивате за нивно завршување.

 • Дело на Флеека

 • Работата на Флеека е ваш вовед во грабеж. Само двајцата и плаќањето не е лошо. Ајде да започнеме со обука.

 • Бегство од затвор

 • Затворувањето во затворот е едно од најпопуларните грабежи, кога влегувате и излегувате од затвор со максимална сигурност со товар на луѓе и храбри бегања.

 • Рацијата на хумани лаборатории

 • ЕМП, погон на четири тркала, авион VTOL, хеликоптер Валкири и комплицирани мисии на скришум. Работите ќе станат тешки.

 • Финансирање на серија А

 • Вооружен голем брод за крстарење и украл еден тон дрога додека гори силно. Куршумите летаат, но резултатите вреди.

 • Пацифик стандард

 • Снабдување со муниција и оклоп за најголеми работи во банка. Парите се фантастични ако можете да трае доволно долго за да ги потрошите.

 • Грабеж: заработете најмногу пари со специјални бонуси и елитни предизвици

 • Сите горенаведени работи плаќаат повеќе пари кога ќе завршите специфични цели. Еве како да го направите грабежот навистина да работи за вас.

Хит број 100: бидете извршен директор, ВИП, претседател и посетете брод за крстарење

GTA 5 Интернет-водич: измамник, мод и совети за да заработите големи пари 4

Сега сте во голема лига и сакате сите да го знаат вашето име. Време е да се искачиме во редовите, да привлечеме милиони профити и да ја водиме целата криминална империја од најлуксузните локации што може да си ги дозволите. Вие сте одлични, драги.