InstaXtreme: туркајте го Инстаграм до максимум на Android

InstaXtreme

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Дали барате Instagram ++, Instagram Plus или Instagram MOD за Android? Обидете се сега на InstaXtreme, за да додадете многу функции на Instagram на Android

Instagram MOD Android

Денес сакам да разговарам со тебе за навистина спектакуларна програма што треба веднаш да го инсталирате на вашиот Андроид паметен телефон.

Во врска со апликацијата се нарекува InstaXtreme и, како што подразбира името, таа претставува изменета верзија на Instagram за Android.

Станува збор за а специјално модифицирана верзија на Instagram, очигледно неофицијално, тоа додава тони карактеристики до програмата, одлики што никогаш нема да пристигнат во оригиналната апликација, но тоа ќе ви овозможи конечно искористете го најголем дел од Instagram за Android, без никакви ограничувања, како што секогаш сакавте.

Како викаш? Сакате да разберете што точно нуди InstaXtreme? Сакате да знаете во кои дополнителни карактеристики се InstaXtreme?

Нема проблем, ќе ги набројам сите подолу!

InstaXtreme за Android

На прв поглед InstaXtreme може да изгледа исто како и во оригиналната апликација на Play Store. Во реалноста, гледајќи добро, разликите и подобрувањата се бесконечни.

Со InstaXtreme всушност е можно:

 • да има темна режим или црна тема на Instagram за Android
 • преземете фотографии од Android Android со еден клик
 • преземете видеа од Android Android
 • извадете ги црните решетки над и подолу Instagram приказни за Android
 • видете фотографии и приказни на Instagram со највисок квалитет можно (да не ги гледаме повеќе зрнеста)
 • прочитајте ги пораките на Инстаграм без да испратите потврда на читање
 • оневозможи автоматско прикажување на видео на Инстаграм
 • скриј, блокирај, отстрани и отстрани ги сите огласи на Инстаграм
 • преземете и зачувајте ги сите приказни од Instagram на Android

и многу, многу повеќе.

Дали сте виделе колку одлики имате со InstaXtreme? Но, тоа не е сè! Има уште многу да се открие.

Лого притиснато на иконата за куќата од долниот лев дел на Инстаграм, пристапувате до скриено мени на Поставки каде можете:

 • активирајте музика во Android Instagram Stories
 • активирајте го repost на Android Android
 • активирајте го истражувањето на Инстаграм на Инстаграм

и уште повеќе.

Во реалноста ова мени треба да биде истражено со часови на крајот да разберам што нуди, но ова се функциите што успеав да ги открија за момент.

Што мислам за InstaXtreme?

Можам да ви кажам дека оттогаш Јас го користам InstaXtreme на мојот Android Се чини дека имам во мои раце а iPhone: конечно можам активирајте на Instagram за Android сите функции што се достапни само на iPhone, знак на фактот дека „нормалната“ верзија на Instagram на Play Store е специјално ограничена преку софтвер (веројатно затоа што Apple плаќа на Инстаграм верзијата со Android да биде ограничена во функционалноста).

За момент не можам да помогнам, но 100% ве советувам да користите InstaXtreme: ќе додадете многу функции на Instagram за Android, од кои многу никогаш нема да бидат достапни во официјалната апликација (преземете фотографии, видеа и приказни на пример)

Тоа е програма да се обиде веднаш!

Каде да ја преземете InstaXtreme?

Програмата можете да ја преземете од овие врски:

Црн клон:

ВНИМАНИЕ на огласите што се појавуваат на различните страници!

Како да инсталирате InstaXtreme?

Едноставно, како и секоја друга програма со Android:

 • преземете ја датотеката од линковите што оставив само погоре (внимавајте на огласите што се отвораат). Подобро да ја преземете датотеката АПК директно од вашиот телефон за погодност
 • инсталирајте ја датотеката АПК со кој било менаџер на датотеки
 • започнете InstaXtreme
 • Логирај Се со вашите податоци на Инстаграм
 • уживате во новата апликација само инсталирани и сите негови карактеристики!

Едноставно и брзо, на дофат на секого.

Различни прашања за InstaXtreme

Дали е ризично да се користи InstaXtreme? Дали ги крадат моите податоци?

Не. Апликацијата не ги зачувува вашите податоци, кога ќе ги најавите податоците се испраќаат до серверите на Инстаграм. Апликацијата е 100% сигурна, не ги зачувува вашите лични податоци на кој било начин. Тоа е како да се користи оригиналната верзија на Instagram од оваа гледна точка. Вие не ризикувате забрана, блокирање или кражба на сметка.

Дали треба да ја деинсталирам оригиналната апликација Instagram?

Не. Може да ја инсталирате InstaXtreme заедно со оригиналната апликација Instagram. Да се ​​биде „клон“, двете апликации можат да живеат заедно на ист паметен телефон или таблет без проблеми.

Како можам да деинсталирам InstaXtreme?

Како и секоја друга апликација инсталирана на вашиот Android. Иконата држете ја притиснато и кога ќе се појави посветеното мени, деинсталирајте ја програмата во целосна безбедност.

Дали имате други сомнежи или прашања во врска со InstaXtreme? Остави коментар на крајот на статијата, ќе ви одговорам што е можно поскоро!

Забавувајте се со InstaXtreme, најдобрата модифицирана верзија на Инстаграм што сум ја пробал некогаш на Android. Бидејќи го користам, не можам веќе без тоа.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!