iPad – Еве ги понудите на Amazon Prime Day 2019

Prime Day нуди 2019 година

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Еве ги сите понуди на iPad за Амазон премиер 2019. Ги собравме сите понуди на iPad за Амазон премиер 2019 2019 во еден напис

Понуди за премиерни 2019 | iPad

Како што сигурно сте прочитале насекаде, денес и утре (15 и 16 јули 2019 година) е Амазон премиер 2019 година, два дена од супер нуди Амазон на многу производи резервирани само за корисници на премиерот.

Во случај да сте го пропуштиле, ние ја истакнуваме нашата постојано ажурирана статија во која ги собравме сите најдобри понуди и промоции на Amazon Prime Day 2019:

Подолу, сепак, ги сакам сите нуди да се купат Apple iPads на Амазон искористувајќи ја предноста на промовирани промоции за Prime Day 2019 година.

Ако чекавте понуди, попусти и промоции за да купите нов таблет и можеби Apple iPad, ова може да биде вашата шанса. За жал, не се намалени сите модели на iPad деновиве на Amazon, но сепак препорачувам да ги погледнете понудите што ги избравме, може да најдете нешто интересно и да го однесете Apple iPad дома со вас по добра цена.

Како и со сите други Понуди Prime Day 2019, исто така во овој случај i цените се навистина многу привлечни, реални попусти.

Но, да не губиме време, еве ги iPad се занимава на овие два дена супер попусти на Amazon.

iPad Pro 11 ″ – од 1729 до 1329,99 €

Врвен модел во својата палета, со 1TB флеш чување и 11-инчен дијагонален дисплеј. Само мобилна конекција недостасува.

iPad Pro 12,9 ″ – од 1289 до 989 €

Со WiFi + Мобилна поврзаност, овој таблет нуди дијагонала од 12,9 инчи. Големината на меморијата е 64 GB.

iPad mini – од 449 до 369 €

Ова е последниот модел на малиот таблет од Apple, 64 GB со WiFi конекција. Понудата е поврзана со златната боја.

Епл – Еве ги понудите на Amazon Prime Day 2019

Те потсетувам Apple започна многу други понуди на Amazon за Prime Day 2019. Пронајдете ги овде:

Па што купивте? Известете ги во коментарите на крајот на статијата!

Откријте ги сите други понуди за клиентите на Премиер

Кликнете ОВДЕ да ги дознаете сите производите кои ќе бидат достапни на понуда за клиенти од Amazon Prime за време на Prime Day 2019 година.

Или прочитајте ја нашата статија со избрани најдобри понуди (и секогаш ажуриран):

Prime Day 2019 година

За какви било други информации за Amazon Prime Day 2019, Ви препорачувам да ја прочитате нашата посветена детална статија:

На кратко, можам да ви го кажам тоа Денот на премиерот Амазон 2019 ќе се одржи на 15 и 16 јули 2019 година.

Особено, официјално ќе започне на 15 јулиили поточно вечерта на 14-ти со понудите што официјално ќе започнат од полноќ (00:01) и ќе завршат во 23:59 часот на 16 јули.

Само за корисниците на Amazon Prime

Се сеќавам дека, како и обично, понудите на Prime Day 2019 година тие ќе бидат резервирано само за клиенти од Amazon Prime.

Ако сè уште не сте корисник на Amazon Prime, препорачувам да го активирате 30-дневното бесплатен пробен период СЕГА за да може искористете ги сите попусти на премиерот, без да ја плаќате претплатата Амазон Премиер.

Што чекаш? Кликнете на следниот транспарент д претплатете се сега БЕСПЛАТНО на Amazon Prime!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!