OnePlus 7 и 7 Pro 8 / 256GB достапни денес на Amazon

OnePlus 7 Pro бои

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

OnePlus 7 и 7 Pro пристигнуваат на Amazon Италија од 5 јуни 2019 година. Каде да ги купите OnePlus 7 и 7 Pro? Најдобра цена на OnePlus 7 и 7 Pro на Amazon

OnePlus 7 и 7 Pro на Amazon

Конечно, тука сме: OnePlus 7 и 7 Pro пристигнаа на Амазон Италија и може да ги купат сите корисници.

За жал, тие не се таму во моментот нуди на Amazon за OnePlus 7 и 7 Pro, но, тогаш е рано да ги купите овие паметни телефони на попуст со оглед дека тие штотуку пристигнале на пазарот.

Во секој случај, ако очекувавте можност да купи OnePlus 7 и 7 Pro на Amazon, мора да знаете дека конечно е можно да се направи тоа почнувајќи од денес 5 јуни 2019 година

Како што сигурно ќе видите во претходните написи, гигантот за е-трговија започна со нарачки во изминатите неколку дена, но сега вие всушност можете да ставите во количката и да примате за неколку часа врвниот опсег на кинескиот производител.

Цена на OnePlus 7 и 7 Pro Amazon

Двата паметни телефони се предложени во Огледало сиво боја, со меморија отсечена од 8 GB RAM и 256 GB по цена на 609 (OP7) и 759 евра (OP7 Pro).

И во двата случаи, ова се производи продаден и испратен од Амазон.

ПРОЧИТАЈТЕ ДА:

OnePlus 7 е официјален: ајде да дознаеме заедно во целосниот лист со податоци

За оние што сакаат да се одлучат варијантата на OnePlus 7 Pro со 12 GB RAM меморија, секогаш 256 GB складирање и Nebula Blue, чекањето ќе биде малку подолго: можно е да се претходно нарача паметен телефон, но испораката е поставена за 20 јуни.

Цената е еднаква на 829 евра и тие секогаш се единици продадени и испорачани директно од Amazon.

ПРОЧИТАЈТЕ ДА:

Најдобра цена на OnePlus 7 Pro

Како и да е, посочувам дека објавивме статија во која споделивме купон за купете OnePlus 7 Pro со најдобра цена на Интернет:

Очигледно е паметен телефон кој доаѓа директно од Кина, но заштедата во споредба со цените на Амазон е над 150 евра.

Вие избирате дали да купите OnePlus 7 Pro на Amazon или да заштедите пари со купување во Кина.

Подобро OnePlus 7 или 7 Pro?

Вие сте неопределени натаму кој паметен телефон да го купи помеѓу OnePlus 7 и 7 Pro? Потребна ви е споредба за да разберете разлики и сличности помеѓу OnePlus 7 и 7 Pro?

Нема проблем: имаме детален напис во кој правиме убава споредба помеѓу OnePlus 7 и 7 Pro и ви помагаме да изберете идеален за вашите потреби.

Накратко можеме да го кажеме тоа OnePlus 7 Pro е несомнено поиновативен од претходниот OnePlus 6T, додека OnePlus 7 прави значителни промени под телото, сепак предлагајќи ист дизајн како претходникот.

Еве неколку видеа кои ќе ви помогнат да ги разјасните вашите идеи:

Па, кој решивте да купите помеѓу OnePlus 7 и 7 Pro? Известете ги во коментарите!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!