OnePlus 7 цена: колку ќе чини?

Цена OnePlus 7

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

OnePlus 7 цена: ајде да ја дознаеме цената на OnePlus 7 и OnePlus 7 Pro заедно. OnePlus 7 цена: колку чини новиот паметен телефон од највисок опсег?

Цена OnePlus 7

OnePlus 7 Pro тоа ќе биде најскапиот паметен телефон OnePlus досега!

Остануваат само 3 недели презентација на OnePlus 7 и нејзиниот постар брат OnePlus 7 (поставено за 14 мај), но сега знаеме практично сè за овие уреди.

ПРОЧИТАЈТЕ ДА:

Особено последното нешто што сè уште моравме да го дознаеме OnePlus 7 беше за цена и се чини дека конечно е направена јасност и во овој момент.

Пред неколку часа, всушност, евентуалното истекување во мрежата цени на OnePlus 7 и OnePlus 7 Pro.

Очигледно овие податоци треба да бидат земени со клешти и ќе се ажурираат веднаш штом ќе станат официјални, но во меѓувреме да видиме колку треба да чини OnePlus 7.

Колку чини OnePlus 7 Pro?

Непотребно е да се свртиме: OnePlus 7 и OnePlus 7 Pro ќе бидат најскапи досега, како што сега се случува секоја година кога компанијата презентира нови паметни телефони.

Особено, OnePlus 7 Pro треба да чини:

  • 6 GB RAM + 128 GB: ЦЕНАТА НЕ ЗНАЕТЕ ВО МОМЕНТ
  • 8 GB RAM + 256 GB: 749/759 €
  • 12 GB RAM + 256 GB: 819/829 €

Колку чини OnePlus 7?

Во моментот не ги знаеме цените на најевтината варијанта, односно OnePlus 7.

OnePlus 7 бои

Обезбедени се три бои, Огледало сиво, бадемово и маглина сино.

Издание на OnePlus 7

Паметните телефони ќе бидат официјално претставени на 14 мај. Објавувањето се очекува до крајот на месецот.

Дали ќе купите OnePlus 7? Известете ги во коментарите!

ИЗВОР

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!