OnePlus 7 Pro пристигнува на Amazon во 8/256 GB и 12/256 GB верзии

OnePlus 7 и OnePlus 7 Pro

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

OnePlus 7 Pro пристигнува на Amazon: достапен во верзија 8/256 GB и 12/256 GB RAM и внатрешна меморија. Купете OnePlus 7 Pro на Amazon Италија

OnePlus 7 Pro Amazon

Еве сме! По кратко чекање споредено со официјалното претставување, еве го OnePlus 7 Pro исто така пристигнува на Амазон Италија.

Особено, можно е да се купи на познатата е-трговија OnePlus 7 Pro во варијанти 8 GB RAM меморија со 256 GB внатрешна меморија и 12 GB RAM меморија со 256 GB внатрешна меморија, според тоа најдобри и најмоќни на пазарот.

Во моментов тие се единствените двајца што може да се набави во продавницата effеф Безос, во очекување на пристигнувањето на останатите бои, достапни за лансирање заедно со варијантата „База“ со 6 GB RAM меморија и 128 GB внатрешна меморија, што, сепак, не треба да трае долго.

Боја на OnePlus 7 Pro Amazon

Како што се очекуваше, за сега имаме достапни две бои за OnePlus 7 Pro на Amazon:

  • варијантата од 759 евра во ценовникот, оној со 8 GB RAM и 256 GB внатрешна меморија, достапна е во огледало во сива боја
  • варијантата 829 евра, оној со 12 GB RAM и 256 GB внатрешна меморија, достапен е во фасцинантна маглина Сина боја.

И двете се продаваат и испорачуваат од Амазон и понуди резервација на загарантирана минимална цена бидејќи пратката не е веднаш, туку е фиксирана за следната 31 мај.

Конечно, би сакал да го истакнам тоа, благодарение на резервација по минимална загарантирана цена, са цената треба да се спушти во деновите помеѓу набавката и вистинската пратка, Амазон ќе ви наплати најниска цена.

Купете OnePlus 7 Pro на Amazon

Го кажав тоа, те оставам директни врски да го купите паметниот телефон на Амазон:

ПРОЧИТАЈТЕ ДА:

Дали размислувате да го купите? Ако да, која варијанта? Известете ги во коментарите.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!