Oppo Find X2 Neo и Lite пристигнуваат на Amazon: Купи СЕГА!

Oppo Find X2 Neo и Lite пристигнуваат на Amazon

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Новите Oppo Find X2 Neo и Lite веќе можат да се купат на Amazon. Купете ги новите Oppo Find X2 Neo и Lite на Amazon по најдобра цена на Amazon

Oppo Најдете X2 Neo и Lite на Amazon

Пред само неколку дена Oppo официјално презентирани новиот Oppo Find X2 Neo и Lite Исто така во Италија. Во рекордно време, новите смартфони на кинеската компанија се подготвени да пристигнат во нашата земја благодарение на Амазон!

Ако не сте на кожата и сакате да бидете меѓу првите што имајте ги новите Oppo Find X2 Neo и Lite, ќе бидете задоволни да го знаете тоа Врвните уреди со опсег на Oppo веќе се достапни за купување на Amazon.

Пратките ќе заминат во рок од неколку дена, компатибилно со оптоварувањето на нарачките што Амазон треба да управува, особено високо во овој период.

Очигледно паметните телефони во моментот НЕ се намалуваат, но се чини дека е повеќе од нормално, бидејќи тие штотуку беа објавени и допрва треба да го погодат пазарот.

Тоа рече, еве го врските до книгата сега Oppo Find X2 Neo и Lite на Amazon.

Цени и варијанти

X2 Лајт е најстариот фокусиран модел додека квалитетот X2 Neo е скоро идентичен со OnePlus 8 но, за разлика од второто, тој нуди а помалку моќен процесор. Очигледно и двете се засновани на Android 10 и Color OS 7.1.

Мала лична нота:

Доколку не сте решени кој од двата паметни телефони да ги купите, побарајте совет од ова видео:

Ако сакате наместо тоа совети за кој паметен телефон да се купи, можете да го прочитате нашиот секогаш ажуриран напис:

Нашите статии за Oppo Најдете X2 Neo и Lite

Заклучоци

Па што ќе правиш? Дали ќе ги купите овие нови паметни телефони?

Известете ги во коментарите на крајот на статијата!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!