Poweramp е во супер понуда од околу 1 €. Купи го сега

 Poweramp е во супер понуда од околу 1 €. Купи го сега

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Еден од најдобрите музички плеери досега, Poweramp, се нуди попуст од скоро 70% во верзијата Full Unlocker. Преземете го сега и купете го, вреди

Poweramp е во супер понуда од околу 1 €. Купи го сега

Poweramp, историски Музичар, како и да се биде поубав од кога и да било во овие денови на постојани празници, тој е ставен силен попуст од 3,99 € до само 1,09 €.

Poweramp, неодамна ажуриран сега има еден нов дизајн поактуелно, функции како дополнителни филтри, зумирање до зумирање, подобрување на управувањето со плејлиста, нови теми вклучително и темната, подобрен еквилајзер и многу повеќе.

Карактеристики Poweramp

 • Поддржува mp3, mp4 / m4a (вклучувајќи alac), ogg, wma, flac, wav, ape, wv, tta, mpc, aiff
 • 10-опсег оптимизиран графички еквилајзер за сите поддржани формати и за сите претходно дефинирани и кориснички програмирани конфигурации
 • Моќно одделно прилагодување на басот и високиот ритам
 • Стерео експанзија, моно мешање, рамнотежа
 • Крстот избледи
 • Репродукција на празнини
 • Репродуцира песни од папки и од вашата библиотека
 • Динамичка опашка
 • Поддршка за текстови, вклучително и пребарување на текст преку plugin musiXmatch
 • Поддршка за плејлисти m3u, m3u8; pls, wpl
 • Корица анимација заснована на OpenGL
 • Преземање на слики што ги немаат насловните страни
 • 4 типа графички контроли
 • Конфигурирање на заклучување на екранот со опционално директно отклучување
 • Поддршка за слушалки, автоматско враќање на репродукцијата при поврзување на слушалки и / или Bluetooth додатоци
 • Уредувач на ознаки
 • Прикажи теми, вклучувајќи поддршка за интерфејси развиени од трети страни
 • Брзо скенирање на библиотеките
 • Високо ниво на прилагодување преку поставките

Преземете ја најновата верзија на Poweramp

ти можеш преземете најновата верзија на Poweramp од Играј продавница со кликнување на следниот линк каде можете да ја купите верзијата внатре понуда за само 1.09 € намалена за скоро 70%.

Преземете ја Poweramp 3.0 за понуда за 1,09 € (од 3,99 €)

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!