Redmi Note 9 и 9 Pro во попуст на SUPER на Amazon | САМО ДЕНЕС

 Redmi Note 9 и 9 Pro во попуст на SUPER на Amazon |  САМО ДЕНЕС

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Новите Redmi Note 9 и 9 Pro веќе можат да се купат на Amazon. Купете ги новите Redmi Note 9 и 9 Pro на Amazon по најдобра цена на Amazon

Redmi Note 9 и 9 Pro на Amazon

Пред само неколку дена реми (Ребро Xiaomi) официјално претставено новите Redmi Note 9 и 9 Pro Исто така во Италија. Во рекордно време, новите смартфони на кинеската компанија се подготвени да пристигнат во нашата земја благодарение на Амазон!

Ако не сте на кожата и сакате да бидете меѓу првите што имајте ги новите Redmi Note 9 и 9 Pro, ќе бидете задоволни да го знаете тоа Уредите со среден опсег на Редми се веќе достапни за купување на Амазон.

Пратките ќе заминат за неколку дена, компатибилно со оптоварувањето на нарачките што Амазон треба да управува, особено високо во овој период.

Попуст само за 24 часа

И поинтересно, само за денес и само за 24 часа се намалуваат паметните телефони!

Така е: ако денес ги купите Redmi Note 9 и 9 Pro, можете да заштедите на нивната куповна цена, што од утре ќе се зголеми!

Заштедите се околу 20 еврашто никогаш не боли ако останат во џебовите, нели?

Па што чекаш? Стартувајте на Amazon за да ги купите новите понуди на Redmi Note 9 и 9 Pro, имате само 24 часа пред да се зголемат цените.

еве ти врските да ги купите сега Redmi Note 9 и 9 Pro на Amazon.

Цени и варијанти

> Redmi Note 9 Pro

Redmi Note 9 Pro 6 GB RAM + 64 GB на 249 евра (наместо 269 евра):

Купете го на Амазон

> Ред Белешка 9

Redmi Note 9 3GB + 64 GB на 179 евра (наместо 199 евра):

Купете го на Амазон

Нашите статии за Redmi Note 9 и 9 Pro

Ако сакате да дознаете повеќе детали и информации за овие телефони, еве ги листите со податоци што ги објавивме:

Заклучоци

Па што ќе правиш? Дали ќе ги купите овие нови паметни телефони?

Известете ги во коментарите на крајот на статијата!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!