Samsung Galaxy S20 достапен на Amazon од 929 евра

Цената на Galaxy S20 веќе пропадна на Amazon

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Новите паметни телефони Samsung Galaxy S20 веќе се достапни на Amazon почнувајќи од 929 евра. Купете Samsung Galaxy S20, S20 + и S20 Ultra на Amazon

Samsung Galaxy S20 на Amazon

Целиот опсег на нови паметни телефони е претставен неколку часа Галакси С20 тоа е официјално достапен на Амазон во рекордно време.

Очигледно уредите во моментов не може да се испрати, но ова е прва шанса за пред нарачка и имаат гарантирано испорака на производот на денот на објавување (затоа во втората недела од март).

Исто така, да не го заборавиме тоа резервацијата е на минимална загарантирана цена: значи дека ако го нарачате и цената падне, сепак ќе ја добиете по најниска цена за време на пратката.

Како што можете да видите од следниве врски, во моментов на добро познатата е-трговија скоро сите верзии се достапни освен S20 5G.

Конечно, запомнете го тоа претходната нарачка на Амазон не е обврзувачка сè до вистинската пратка и затоа можете да го откажете без посебни проблеми во случај на втор мислите.

Рече ова, еве ги врските за нарачка на новите паметни телефони СЕГА на Samsung на Amazon.

Галакси С20

Галакси S20 +

Galaxy S20 Ultra

Кои ќе ги купите меѓу многуте паметни телефони што ги објави Самсунг? Известете ги во коментарите!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!