sMyTv Show v3.0.3: Италијански филмови и ТВ серии на Kodi

https://techiemoe.com/wp-content/uploads/2020/07/Погледнете-ги-италијанските-ТВ-серии-на-Kodi.png

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Филмови и ТВ серии на италијански јазик на Kodi бесплатно благодарение на sMyTvShow со кој да пристапите до бесконечен каталог на содржини на италијански јазик, секогаш ажуриран и со висок квалитет. Со едноставно инсталирање на овие неверојатни додатоци, можете да видите многу ТВ серии на Kodi, но исто така и филмови и документарци на нашиот јазик.

sMyTvShow овозможува пристап до бесконечен каталог на ТВ серии и италијански филмови од вашиот дневен центар за медиуми. Всушност, наидов на овие додатоци пред извесно време, но веќе некое време сега се ажурираше со многу повеќе функции и пред сè уште поширок и квалитетен каталог.

Откако ќе се инсталира со преземање на датотеката ZIP преку вообичаена постапка (Напредува Систем -> Поставки -> Додатоци -> Инсталирајте од поштенска датотека), и започнување на додаток со одење подолу Видео -> Додатоци до различни делови вклучувајќи го и делот Видео канали со сите најголеми веб-страници за стриминг или направете една Глобално истражување на сите страници одеднаш да ја пронајдете вашата ТВ серија побрзо и потоа еднаш пронајдете сè ќе се индексира во најдобар случај со различните серии и разни епизоди нарачани на совршен начин со цел да го пронајдете она што е соодветно за вас. Сезоните со различните епизоди се организираат и делат дури и ако има серии со преводи, а во предност ќе имате пристап до неограничен каталог на ТВ серии на италијански јазик.

За преземете го sMyTvShow во верзија 3.0.3 што се ажурира автоматски, можете да отидете на веб-страницата за развивачи на додатоци и да ја преземете ZIP-датотеката (http://www.smytvshow.info/download/smytvshow-v-3-0-3/#) која потоа ќе треба да ја инсталирате преку постапката опишана во овој напис.

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!