Sony Liv Hack Apk v4.8.8 (Премиум) + OBB / Податоци за …

Sony Liv Hack Apk v4.8.8 (Премиум) + OBB / Податоци за ...

Преземете и инсталирајте Sony Liv Hack Apk v4.8.8 што е испукано братучед апликација верзија Можете да ги добиете сите Премиум содржина од апликацијата Sony Liv без да плаќате претплата. Ова е последниот водич (август 2019 година) што ве вклучува во највисоката платена услуга за стриминг. Кој е исто така познат како индиски Нетфликс.

Најдобар Промашена сметка на Sony Liv Premium провајдерот штотуку ја објави оваа верзија. Овозможувајќи им на корисниците да ја добијат најомилената опција од SonyLiv. Што е неограничено бесплатно месечно проследување? Прикажување на кој било крикет, фудбалски натпревар или спортски настан во живо на вашата страница. Значи ова ново 2019 пукнатина на Sony Liv ажурирани за верзија 4,8,8 на 2 август 2019 година И може да ја смените секоја вообичаена сметка на Sony Liv во премиум сметка за Liv со Sony со овозможени неограничени опции.

Информации за датотеките на Sony Liv Mod Apk Hack 2019:

Име на апликација Sony_Liv_Mod__Premium_2019.Apk
Големина на Фајлот 30 MB
Последна верзија 4.8.8
Операционен систем Android 5.0 и погоре
Развивач Мрежа за слика на Sony
Ажурирано во 2 август 2019 година
Google Play страница Sony Liv на Google Play Store.
Корен Непотребно

Sony Liv Premium Hack Mod APK v4.8.8

Која е сметката на Sony Liv Premium?

Бидејќи Sony Liv е најдобрата и најчесто користена онлајн апликација во Индија. Но, има многу Индијци кои живеат во странство кои сакаат да уживаат во сите услуги на оваа апликација, исто како што прават луѓето во нивната земја. Она што можете да го добиете само со претплата Премиум сметка на Sony Liv.

Оваа апликација Sony Liv ќе ви помогне да добиете непрекинато проследување на крикет, фудбал или која било друга спортска манифестација на вашите уреди. Покрај ова, SonyLiv нуди многу премиум филмови и ТВ-емисии за своите платени членови. Исто така, не заборавајте да ги преземете апликациите Swift Streamz или Live NetTV, бидејќи ги има на располагање сите канали во живо за спорт во Индија.

Sony Liv Premium Hack Apk 2019

Како работи Sony Liv Premium Account Mod Apk Crack:

Бидејќи ја знаете функцијата на Sony Liv, сега како да ги добиете сите овие работи што ги плаќате бесплатно? е прашањето што секој го поставува.

Значи, оваа модифицирана апликација ви помага да пристапите до оваа премија верзија на апликацијата. тоа е да се каже Sony Liv Premium Mod APK, Исто така ви овозможува да ги гледате сите омилени филмови, ТВ-емисии, спортски настани во живо и многу повеќе бесплатно. Работи како и секоја IPTV услуга.

На списокот се вклучени сите филмови во Боливуд и Холивуд, Live IPL натпревар 2019, натпревари во живо во крикет, натпревари во живо во живо и вести во живо на скоро индиски јазици како хинди, англиски, тамилски, каннада, малајалам, марати, телугу и Бенгалски без никаква претплата за претплата на кој било уред

Гледајте го преносот во живо на Ashes 2019 бесплатно во апликацијата Sony Liv:

Во тек е серијалот Англија против Австралија Пепел 2019. И мрежниот канал “Sony SIX и Sony SIX HD” на Sony Pictures го емитува во живо. Така, натпреварите од Ashes2019 Test може да ги видите во живо во оваа апликација apk SONYLIV на вашите телефони со Android.

Преземете ја Nokia Liv App Premium Crack

Гледајте Индија против Западна Индија Т20, ОДИ и Тест серија во живо бесплатно:

Исто така, може да ја видите најновата турнеја во Индија на натпреварите во Западна Индија и во оваа апликација. Серијата започнува на 2 август 2019 година и можете да ги проследувате натпреварите IND v WI ​​T20, натпреварите со ODI, па дури и бесплатната серија за пробување во оваа апликација.

Како да ја преземете Sony Liv Mod Premium Crack apk за Android, iOS и компјутер:

Ова е едноставен чекор-по-чекор упатство за да знаете како да преземате и едноставно да ја инсталирате изменетата верзија на Sony Liv Premium mod apk апликација на вашиот Android, iOS или дури и на уредите на вашиот компјутер.

Потоа следете ги овие чекори:

 1. Преземете го Sony Liv од врската дадена овде. (Sony Liv Premium Mod Apk Crack)
 2. Sony Liv Mod Apk Hack
 3. Кликнете на копчето за преземање.
 4. Пријавете се со нова сметка за Hotstar. Или само користете го изменетиот.
 5. Преземете ја Sony Liv Mod Apk
 6. Штом ќе се заврши ова, можете да видите дека веќе сте во областа на членовите на премијата.
 7. Изберете било кој премиум филм или ТВ-емисија или само допрете на табулаторот во живо.
 8. Преземете ја Sony Liv Mod Apk

Уживајте во забавата со најдобрата премиум сметка на Hotstar, изменета, бесплатна и со apt TR Vibes инсталиран на вашиот уред.

Исто така преземете:

Преземање на Sony Liv Mod Apk на компјутер:

Ако сакате да ја инсталирате Sony Liv Premium Hack Apk инсталиран на вашиот компјутер Windows 10/8 / / 7 / XP или која било друга претходна верзија. Овој водич можете да го следите подолу.

 1. Прво на сите, преземете го плеерот за апликации BlueStacks.
 2. Штом ќе го направите ова, едноставно пријавете се со сметката на Google или Gmail.
 3. Сега преземете ја пробивката на Sony Liv од врската погоре.
 4. Преземете и инсталирајте ја датотеката mod LK apk mod на вашиот BlueStacks.
 5. Тоа е

Sony Liv Crack Apk 2019

Главни теми што ги барате: Sony Liv Mod Apk Преземете ја апликацијата Sony Liv Premium, SonyLiv.Apk, денес натпревар во живо во Индија, Sony Liv Live India Cricket натпревар на интернет денес на мобилен, Фудбал денес натпревар, натпревар во Индија во живо, Sony Апликација Liv превземање бесплатно, преземање апликација за телевизијата во живо на Sony Six, Sony TEN 2 HD во живо, конечен во живо од Лигата на шампионите Sony Liv.

Преземете го Sony Liv Apk