WWE Champions 2019 0.376 Apk + MOD (Штета / Нема вештина …

Campeones de la WWE

Интернет

WWE шампиони

Играј НОВО WWE Champions 2019. Придружи се на над 35 милиони обожаватели во преземената игра # 1 WWE.
Уживајте во нови функции како што се нови PvP натпревар, подобрена графика и побрзо дејство во ринг од кога било. Направете го патот до врвот со стотици најголеми нови суперerstвезди на сите времиња. Натпреваруваат на машки, женски и мешани турнири ширум светот. Играјте сами или зачленете се во фракција. Битка во борба против RPG загатки за да се искачи на таблите. Натпреварувајте се на патот кон Реслманија и почувствувајте возбуда на Вселената на WWE!

** ПОБЕДИ! Гласовна награда на Webby People 2018 (спортски игри) **

=== КАРАКТЕРИВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ ===

НОВИ Ажурирања за WWE CHAMPIONS 2019 година
* НОВ ПВП натпреварувања
* НОВ ПВП Првак продавница
* Подобрени графики и анимации!
* Побрза акција од кога и да било, без временски времиња!
* Нови суперerstвезди и легенди секој месец

НОВО! ПРОДАВНИЦИ ПВП
* Мултиплеер VS. надградете со повеќе начини да се натпреварувате и да победите
* Новиот Showdown Shop нуди ексклузивни награди и награди
* PvP WWE се бори со подобрено светско совпаѓање
* Нови истовремени турнири за мажи, жени и мешани тимови.

НОВИ WWE SUPERSTARS и ПОВЕANDЕ ОД 100 ГРДИИИ СИТЕ ВРЕМЕ
* НОВИ суперarsвезди и тим вклучуваат Беки Линч, НВО Ренди Сајвиџ и Волкпак Стинг
* Преземете сега за да започнете со The Rock, Roman Reigns, Alexa Bliss и John Cena
* Регрутирајте Сет Ролинс, АJ Стилс, Шинсуке Накамура и сите денешни врвни суперarsвезди
* Изберете The Undertaker, Stone Cold Steve Austin и иконите Age of Attitude за сите времиња.
* Беки Линч, Алекса Блис, Асука и најдобрите женски суперerstвезди се натпреваруваат во својата дивизија.
* NWO, New Day, DX и сите најголеми фракции се тука.

АКЦИЈА НА РЕГОВСКО РОЛЕ
* Користете RPG вештини за да заработите XP во оваа ексклузивна игра за борба со мозаик RPG.
* Победа на натпревари за прилагодување на потезите и подобрување на вашиот тим.
* Epic RPG ви овозможува да комбинирате различни вештини.
* Ангажирајте обучувачи за подобрување на вештините на вашите супер supвезди.
* Стратегија! Изберете ја најдобрата класа за да ги победите противниците. Изберете од техничари, штрајкувачи и многу повеќе.

WWE НАСТАНИ И ПОНУДИ
* Придружи се на WWE Универзумот во нови неделни натпревари и настани за борба против играта
* WWE понеделник вечер RAW и SmackDown во живо тематските битки
* Од Реслманија до ЛетоСлам, играјте настани инспирирани од настани со плаќање по преглед
* Внесете месечни настани за титули и регрутирајте идни Wвездени везди
* Одете по патеката NXT до арените низ целиот свет
* Натпреварите во игра се ажурираат неделно за да се совпаѓаат со распоредот во живо и плаќање по преглед

ПОГЛЕД 3 ГИМ WWE IS MOVING
* Натпревар 3 скапоцен камен за уништување на ривалите
* Користете ги карактеристичните движења на Superstar на WWE
* Надградба за употреба на карпа дното, прилагодување на ставот, судир на стилови и многу повеќе.
* Загатки RPG комбинации и последни потези

ФАКТИИ И АЛИЈАНЦИ, СВЕТСКИ СТИЛ
* Придружи се во фракција за да си играш со пријателите и да излечиш и да им помогнеш на соиграчите
* Стратегирајте се со членовите на фракциите во вашиот штаб
* Ексклузивните фракции на мисии добиваат награди и пootачка

ПОДНЕСУВАЕ НА ВИП ЧЛЕНОВИ
* Претплатете се на ексклузивни членки на Светски шампиони во WWE
* Играјте како Triple H – King of Kings, DX Triple H или DX Shawn Michaels
* Пристап до ексклузивни содржини, натпревари и специјални награди.

Бесплатни испитувања ќе станат претплатливи претплати по 7 дена (доколку е применливо). Плаќањето прикажано во цената и распоредот на плаќање при регистрација за избраниот ниво ќе ви се наплатува на вашата сметка кога ќе започне претплатата и автоматски ќе се обновува како што е опишано, освен ако не е исклучено најмалку 24 часа пред крајот на период на претплата. Плаќањата за обновување ќе бидат наплатени во рок од 24 часа пред истекот на периодот на претплата, со истата цена и распоред на плаќање што сте ги одбрале. Неискористените делови од бесплатните проби ќе бидат одземени со набавка на претплата. Можете да управувате со претплати и да ги оневозможите автоматските обновувања во поставките на сметката на уредот.

ШТО ИМА НОВО

Прославете ја Неделата на понуди на Google Play со оваа понуда:

Добијте Мачо лудило! Посетете ја продавницата на WWE Champions 2019 и заштедете над 80% на специјалниот ексклузивен пакет во кој се наоѓаат Ренди Савиџ „Мачо Ман“. Ниво на злато со 2 везди и тони додатоци.

МО 1
  • 1. УБАВИ БЕЗ КОША
  • 2. СВЕТНА
Мод 2
  • 1-Вештината е секогаш активна
  • 2-Зголемена штета
WWE Champions Apk