Xiaomi Mi 9T цена: на Амазон Италија со 299 евра

Xiaomi Mi 9T

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Xiaomi Mi 9T официјално пристигнува во Италија: цената на Amazon е 299 евра. Купете Xiaomi Mi 9T на Amazon: чини само 299 евра, тој е скоро врв на опсегот

Xiaomi Mi 9T Amazon

Конечно, тука сме: високо очекуваната Xiaomi Mi 9T официјално пристигна во Италија. Можете да го купите на Амазон за само 299 евра.

Веќе можете да го нарачате, пратките започнуваат од 17 јуни.

Еве најниска цена за нарачка Xiaomi Mi 9T на Amazon. Паметен телефон НЕ е да се пропушти!

Главни карактеристики

Еве краток преглед на карактеристиките на паметниот телефон:

  • 6,39 ″ AMOLED приказ на цел екран
  • Подобрен читач на екранот
  • Долготрајна батерија од 4000mAh
  • Брзо полнење 18 W
  • Qualcomm Snapdragon 730

Податоци

Ако го барате Комплетен технички лист Xiaomi Mi 9T, Еве го:

Најдобрите корици

Да заклучиме, еве неколку совети за тоа најдобри корици и случаи за купување за заштита на вашиот нов смартфон:

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!