Xiaomi Mi 9T Amazon со 299 евра на понуда

Xiaomi Mi 9T Amazon

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Xiaomi Mi 9T пристигнува на Амазон на понуда од 299 евра само за 24 часа. Купете Xiaomi Mi 9T сега на понуда по најниска цена досега (тогаш тоа оди на 329 евра)

Xiaomi Mi 9T Amazon

Еве сме: Xiaomi Mi 9T пристигна на Амазон Италија.

Е г.на полноќ на 19 јуни 2019 година и за само 24 часови, како што вети од компанијата, ќе биде можно да се купи сосема новиот Xiaomi Mi 9T само 299,99 € аМестото на 329,99 € вообичаено потребно.

Убаво заштеда на паметен телефон кој веќе нуди целосна цена неверојатно поволна вредност за парите.

ПРОЧИТАЈТЕ ДА:

Без да губат време непотребно, еве јас линк за набавка на Амазон:

Количините што се достапни се ограничени, побрзајте ако сакате да го купите на понуда по најниска цена досега!

Верзијата за која станува збор има 64 GB внатрешно складирање и 6 GB RAM меморија; има и едно со двојно складирање на 399 евра, но за момент не е видливо на Amazon.

Ако го купите паметниот телефон, ви препорачувам заштитете го веднаш со корица за да избегнете кршење или уништување на истиот:

Технички лист Xiaomi Mi 9T

 • Екран: 6,39 ”FHD + AMOLED, Corning Gorilla Glass 5, режим на читање 2.0, режим на сончева светлина 2.0
 • SoC: Qualcomm Snapdragon 730
 • GPU: Adreno 618
 • 6 GB RP RAM меморија LPDDR4x
 • 64/128 GB внатрешна UFS меморија 2.1
 • Поврзување: 4G VoLTE, NFC, WiFi 802.11ac, Bluetooth 5.0, USB Type-C, GPS
 • Трокреветна задна камера од 48 + 13 + 8MP
 • Предна камера од 20 MP Pop-up
 • Батерија: 4000mAh со брзо полнење
 • Димензии: 156,7 x 74,3 x 8,8 mm за 191 грама
 • Оперативен систем: Android 9 Pie со MIUI 10.3

Преглед Xiaomi Mi 9T

Еве го целосниот преглед на паметните телефони. Накусо, на 300 евра нема ништо подобро на пазарот и мора да се купи во лет!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!