Xiaomi Redmi Note 7 и Mi 9T по SUPER цени за Денот на премиерот во Amazon …

Xiaomi Redmi Note 7 и Mi 9T понуда на Amazon

🎯ЗАШТИТА и победи ДОБРА АМАЗОН! Придружете се на каналот OfferTech Telegram!

Xiaomi Redmi Note 7 и Mi 9T по историска минимална цена на Amazon за Prime Day 2019. Xiaomi Redmi Note 7 и Mi 9T понуди на Amazon: најниска цена досега

Xiaomi Redmi Note 7 и Mi 9T понуда на Amazon

Како што сигурно сте прочитале насекаде, 15 и 16 јули 2019 година се Amazon Prime Days 2019 година, два дена од супер нуди Амазон на многу производи резервирани само за корисници на премиерот.

Во случај да сте го пропуштиле, ние ја истакнуваме нашата постојано ажурирана статија во која ги собравме сите најдобри понуди и промоции на Amazon Prime Day 2019:

Подолу, сепак, јас посочувам дека, меѓу многу понуди започнати за Prime Day 2019 година, ние исто така ги наоѓаме КАПТИВ на Xiaomi Redmi Note 7 и Mi 9T, предложи да историски падови на Амазон.

Како што можеби претпоставите, Xiaomi исто така ќе учествува на Денот на премиерот во Amazon.

Кинеската компанија им нуди на италијанските фанови две интересни понуди на колку паметни телефони кои патем се меѓу најомилените и купените во последно време, исто така и пред сè благодарение на одличниот сооднос квалитет / цена.

По повод Prime Day 2019 година ќе биде можно да се однесе дома Redmi Note 7 на 139,90 евра во верзија од 32 GB внатрешна меморија наместо класичните 179 евра.

Ми 9Т наместо тоа, може да се купи за 299,90 евра во варијанта со 6 GB RAM меморија и 64 GB складирање, за нето штедење од 30 евра во однос на 329,90 евра.

Попусти ќе бидат достапни и на Amazon.com и на Mi.com, официјалната италијанска продавница. И, секако понудата важи додека трае акциите (тие ќе завршат брзо, јас сум повеќе од сигурен).

Без да губите повеќе време, тука се директните врски за купете Xiaomi Redmi Note 7 и Mi 9T на понуда на ниско време.

Xiaomi Redmi Note 7 понуда на Amazon

Xiaomi Redmi Note 7 го монтира процесорот Snapdragon 660, 48 мегапиксели + 5 мегапикселна двојна задна камера, батерија од 4.000 mAh и можност за проширување на меморијата до 256 GB.

ПРОЧИТАЈТЕ ДА:

Xiaomi Mi 9T понуда на Amazon

Ксиооми Ми 9Т опремен е со 6,39 инчен AMOLED целосен екран со читач на екран и процесор Snapdragon 730.

ПРОЧИТАЈТЕ ДА:

Откријте ги сите други понуди за клиентите на Премиер

Кликнете ОВДЕ да ги дознаете сите производите кои ќе бидат достапни на понуда за клиенти од Amazon Prime за време на Prime Day 2019 година.

Или прочитајте ја нашата статија со избрани најдобри понуди (и секогаш ажуриран):

Prime Day 2019 година

За какви било други информации за Amazon Prime Day 2019, Ви препорачувам да ја прочитате нашата посветена детална статија:

На кратко, можам да ви го кажам тоа Денот на премиерот Амазон 2019 ќе се одржи на 15 и 16 јули 2019 година.

Особено, официјално ќе започне на 15 јулиили поточно вечерта на 14-ти со понудите што официјално ќе започнат од полноќ (00:01) и ќе завршат во 23:59 часот на 16 јули.

Само за корисниците на Amazon Prime

Се сеќавам дека, како и обично, понудите на Prime Day 2019 година тие ќе бидат резервирано само за клиенти од Amazon Prime.

Ако сè уште не сте корисник на Amazon Prime, препорачувам да го активирате 30-дневното бесплатен пробен период СЕГА за да може искористете ги сите попусти на премиерот, без да ја плаќате претплатата Амазон Премиер.

Што чекаш? Кликнете на следниот транспарент д претплатете се сега БЕСПЛАТНО на Amazon Prime!

🔔Дали ви треба помош или помош? Пишете ни на нашиот канал Телеграм >>> ТУКА!

📱Дали барате паметни телефони со попуст? Купете ги по најдобра цена натаму >>> Амазон!

– Зачувај со Понуда Техника на Телеграма: најдете го понуди за најдобра технологија!

– Ако сте гладни за вести, следете го YourLifeПоднесена на Google News: кликнете на вездата за да не додадете во вашите омилени!

САКАТЕ АМАЗОН МУЗИК СЕ БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО? Пронајдете КАКО!